Milí zákazníci, na vaše objednávky v hodnotě nad 1 200 Kč je doprava ZDARMA. Užijte si ve zdraví vaše nákupy!

Den&Noc produkty zohledňující biorytmus člověka

DUOLIFE Den&Noc

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sada DuoLife Den a Noc je speciálně vyvinutý preparát, nabízený jako hotový produkt ve dvou lahvích. Lidský organismus potřebuje jiné složky ve dne a jiné v noci. Jedinečný soubor látek podporuje práci jednotlivých traktů v závislosti na denním cyklu.

Sada DuoLife Den a Noc DuoLife den je možnost pro všechny ty, kteří chtějí oživit psychomotoriku svého organismu a dodat mu látky potřebné ke každodenním životním činnostem. DuoLife noc je dobré řešení pro všechny ty, kteří chtějí mít klidné noci a regenerovat svoje síly. Záruka klidného spánku a plné regenerace organismu. Podporuje vitalitu a radost ze života, dodává organismu potřebné látky.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Synergicky sestavěná kompozice 26 přírodních složek ve 100% koncentraci. Po 18 letech výzkumu byla receptura rozdělena pro denní a noční metabolismus – inovativní přístup, díky kterému je produkt podpořen 3 Nobeovými cenami. Jeffrey C Hall, Michael Rosbash a Michael W.Yong se stali laureáty Nobelovy ceny za odhalení molekulárních mechanismů kontrolujících biologické hodiny člověka.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sada DuoLife Den a Noc vyniká nad jinými podobnými produkty na trhu, protože jako jediná může nabídnout své cenné vlastnosti po celý den. Naše tělo vyžaduje jiné složky a výživové látky ve dne, kdy je vystaveno větší psychomotorické aktivitě, jiné večer a v noci, kdy se jednotlivé procesy spomalují, aby tělo mohlo efektivně regenerovat.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

DuoLife Den je charakteristický obsahem látek odpovidajících za aktivaci psychomotoriky. Zajištuje velice výživné látky nezbytné ke každodenní správné funkci těla.

DuoLife Noc vznikl na základě látek, které splní očekávání každého, kdo vyžaduje klidný a regenerující spánek. Je vyvinut pro ty, kteří potřebují regulaci látkové přeměny, posílení organismu, aktivaci přirozené imunity a zároveň efektivní očistu organismu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sada DuoLife Den a Noc je výjimečně hodnotným zdrojem flavonoidů, mnoha vitamínů, makro- a mikročástic. Přírodní látky tohoto produktu vynikají svou účinností a širokým spektrem použití. Kromě toho zásobují organismus potřebnými látkami v množství odpovidajícím fázi dne. Tato unikátní kompozice vhodná pro práci celého organismu ve dne i v noci je zcela vyjímečná.
 

Forma: kapalná.

Objem: 750 ml.

Způsob použití:
Den – 25ml ráno, nejlépe během jídla
Noc – 25ml každý večer, nejlépe během jídla.
Nepřekračujte maximální denní doporučenou dávku.

Skladování: Po otevření skladujte v lednici (ne při pokojové teplotě!) v místě nedostupném pro malé děti, a spotřebujte do 30 dnů od otevření.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Látky byly rozděleny do dvou produktů pro to, aby byl jejich účinek lépe sladěný s denním cyklem organismu. Komplexní podpora fungování jednotlivých orgánů a ústrojí, zejména se zohledněním jejich přirozených denních rytmů, je pro organizmus velice cenná.

 Tekutá forma těchto produktů se zachovaným biologickým pozadím jeho složek, usnadňující uvolňování aktivních látek a je-jich vstřebávání do krevního oběhu, zvýšená absorpce se pak projevuje efektivnější distribucí na místo působení (příznivý vliv na procesy LADME*).

Trvanlivost přípravku je zajištěna metodou IHHP™ by DuoLife – (Innovation High Hydrostatic Process™ by DuoLife) založenou na koncepci „minimálního zpracování”. Výhodou této metody je vysoká zdravotní kvalita a trvanlivost přípravku a také uchování přirozených výživových i senzorických vlastností oproti výrobkům stabilizovaným klasickým způsobem. Použitý technologický proces probíhá při nízké teplotě (pro ochranu aktivních složek) a je založen na synergickém působení mnoha faktorů zajišťujících trvanlivost, což umožňuje udržet nejvyšší kvalitu produktu bez použití konzervačních látek.

100% přírodní rostlinné složky a jejich 100% obsah v každém z produktů; přírodní vitamíny a minerály se vyskytují v rostlinách společně s „biologickým pozadím“ (flavonoidy a jiné aktivní látky), které má stabilizační a synergický vliv a usnadňuje také jejich vstřebávání35.

Receptura zohledňující synergické a antagonistické účinky jednotlivých složek.

Tento produkt NEOBSAHUJE konzervanty a je bez GMO – suroviny použité k výrobě tohoto doplňku NEPOCHÁZEJÍ z geneticky modifikovaných rostlin.

Produkty NEOBSAHUJÍ lepek – jsou vhodné pro lidi s alergií na lepek.

Speciální láhve ze skla pro farmaceutické účely – tmavé sklo chrání před světlem a výkyvy teploty, je odolné proti uvolňování do přípravku rozpustných minerálních látek z vnitřního povrchu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Složení den:

Noni je bohatý zdroj serotoninu i melatoninu. Ručí za udržení  správného pracovního rytmu organismu, jakož i dobrého sebevědomí. Aktivní složky obsažené v noni napomáhají ke snížení pocitu únavy a vyčerpání.

Acai obsahuje úplné spektrum vitaminů, minerálů a polyfenolů. Má 20-ti násobně vyšší schopnost vstřebávat volné radikály než všechny doposud známé zdroje, díky čemuž plody Acai pozitivně ovlivňují energetický metabolismus organismu.

Aloe posiluje imunitu organismu, reguluje látkovou přeměnu a podporuje trávení, je nezastupitelné při očišťování organizmu. Obsahuje velké množství biologicky aktivních složek, jako jsou aminokyseliny, enzymy, vitaminy a minerální složky.

Brusinka velkoplodá je zdroj flavonoidů, antioxidantů, jakož i vitaminů a minerálních složek. Plody brusinky pomáhají udržovat správné pH močového systému a napomáhají ke správné funkci oběhového systému.

Černý bez – plody černého bezu jsou jedním z nejbohatších zdrojů antokyanů, které napomáhají ke správné činnosti imunologického systému a přičiňují se ke snižování pocitu únavy a vyčerpání.

Granátové jablko – plody granátu mají blahodárný vliv na oběhový systém. Jako jen málokteré obsahují estrogenní látky, které se mají být součástí stravy žen, protože snižují příznaky menopauzy.

Hloh je výborný prostředek podporující práci srdce a regulující potíže se spánkem. Obsahuje bioflavonoidy, které podporují systém krevního oběhu. Je bohatý na organické kyseliny, vitaminy a minerální soli.

Vinné hrozny jsou bohatým zdrojem látek regenerujících a očišťujících lidský organismus. Obsahují mnoho mikro – a makročástic, cenné minerální prvky a glukózu a fruktózu,  které jsou zdrojem rychle vstřebatelné energie.

Malina je vynikající zdroj vitaminů, pantotenové kyseliny a makro a mikročástic. Její plody jsou velmi bohaté na vlákninu a složky nezbytné pro správné fungování organismu.

Rakytník – plody rakytníku jsou bohatým zdrojem β-karotenu, flavonoidů a nenasycených mastných kyselin, minerálů a vitaminů. Látky, které jsou v něm obsaženy, aktivně podporují oběhový systém a chrání živočišné buňky před oxidačním stresem, čímž brzdí proces stárnutí.

Šípková růže posiluje organismus a přispívá k jeho vitalitě. Je to zdroj vitaminů, organických kyselin, minerálních solí a antioxidantů. Šťáva ze šípkové růže má očišťující schopnosti, posiluje imunitu organismu a neutralizuje nežádoucí obsah v trávicím ústrojí.

Tolie vojtěška je dokonalý zdroj bílkovin, podporuje organismus, pomáhá udržovat správnou vlhkost sliznice a přirozeným způsobem očišťuje organismus, oddaluje proces stárnutí.

Ženšen obsahuje více než 200 biologicky aktivních látek. Podporuje imunologický systém a aktivitu trávicího ústrojí.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Složení noc:

Goji pomáhá udržet správnou koncentraci cukru v krvi, podporuje látkovou přeměnu a podporuje trávení. Obsahuje tryptofan – přírodní prostředek podporující vytváření serotoninu a melatoninu.

Acerola – jeden plod aceroly obsahuje tolik přírodního vitaminu C, jako kilogram citronů. Považuje se za silný antioxidant, který navlhčuje pokožku, činí ji pružnou a předchází jejímu stárnutí.

 Artyčok je často používán při potížích s trávením a bolestech jater. Podporuje taktéž udržení správné úrovně triglyceridů v krvi.

Černý jeřáb (arónie) je bohatý na bioflavonoidy a rutin, které zajišťují dobrý stav cév. Velké množství vitaminu C stanoví jeden z nejbohatších zdrojů přírodních antioxidantů, které chrání organismus před volnými radikály, podporuje jeho odolnost, psychologické procesy a pomáhá zmírnit pocit únavy a vyčerpání.

Červená řepa obsahuje mnoho cenných prvků, vitaminů a betanin, které se přičiňují ke právné funkci jater a žaludku. Pomáhá očišťovat organismus a podporuje funkci trávicího ústrojí.

Vinné hrozny jsou bohatým zdrojem látek regenerujících a očišťujících lidský organismus. Obsahují mnoho mikro – a makročástic, cenné minerální prvky a glukózu a fruktózu, které jsou zdrojem rychle vstřebatelné energie.

Kopřiva – listy kopřivy jsou bohaté na vitaminy, kyselinu pantotenovou a hořčík, zinek, draslík, vápník, železo, fosfor a křemík. Podporuje imunitní systém a pomáhá udržovat dobrý stav pokožky a vlasů.

Meduňka obsahuje cenné éterické oleje, polyfenoly, flavonoidy, organické kyseliny, vitaminy B a C a minerální soli. Výtažek z nadzemní části meduňky podporuje zachování dobré nálady a uvolnění. Pomáhá zdolávat neklid, potíže s usínáním a neklidným spánkem.

Morušovník bílý pomáhá udržet správnou úroveň glukózy v krvi. Má rovněž vliv na zachování správné úrovně cholesterolu a udržení chuti k jídlu.

Ostropestřec obsahuje cenné flavonolignany, vitaminy a minerální soli zinku, křemene, železa a draslíku. Chrání játra, podporuje očišťování organismu a usnadňuje trávení.

Švestka je bohatá na vitaminy C a E, na minerální složky a antioxidanty likvidující volné radikály. Ve švestkách nacházíme rovněž vitamin P, ß-karoten, draslík, železo, hořčík, vápník a fosfor.

Vilcacora pomáhá při detoxikaci a značnou měrou podporuje odolnost organismu. Pomáhá regulovat metabolismus a podporuje správnou funkci trávicího ústrojí.

Tolie vojtěška je bohatým zdrojem bílkovin, podporuje proto a přirozeným způsobem očišťuje organismus, pomáhá udržovat správnou vlhkost sliznice a zpomaluje procesy stárnutí.

 

objednat můžete zde, poštovné zdarma

 
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz