Milí zákazníci, na vaše objednávky v hodnotě nad 1 200 Kč je doprava ZDARMA. Užijte si ve zdraví vaše nákupy!

DuoLife Day&Night

Kód: 49
Akce VEGAN
Značka: DuoLife
ZDARMAZDARMA
27980287fc06941570512aa9bb291f80d6103a8d img
3 228 Kč
Skladem

Doplněk stravy, který přes den posiluje vitalitu vašeho organismu a v noci se stará o váš skvělý spánek.

Komplexní živiny, které vaše tělo potřebuje přes den, aby dobře vše fungovalo a na noc, aby se regenerovalo, vyčistilo, vyspalo....

vícde ve videu od tvůrce produktů Dr.Piotra Kardasze, pochopíte důležitost. Polsky s českými titulky.

video od tvůrce produktů CZ titulky

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek k nákupu
maličkost, která potěší
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednávce nad 1 200Kč
Odborné poradenství
Odborné poradenství
v oblasti zdraví

Detailní popis produktu

Sada DuoLife Den a Noc je speciálně vyvinutý preparát, nabízený jako hotový produkt ve dvou lahvičkách. Lidský organismus potřebuje jiné složky ve dne a jiné v noci. Jedinečný soubor látek podporuje práci jednotlivých traktů v závislosti na denním cyklu.

Sada DuoLife Den a Noc vyniká nad jinými podobnými produkty na trhu, protože jako jediná může nabídnout své cenné vlastnosti po celý den. Naše tělo vyžaduje jiné složky a výživové látky ve dne, kdy je vystaveno větší psychomotorické aktivitě, jiné večer a v noci, kdy se jednotlivé procesy zpomalují, aby tělo mohlo efektivně regenerovat.

DuoLife Den je charakteristický obsahem látek odpovídajících za aktivaci psychomotoriky. Zajištuje velice výživné látky nezbytné ke každodenní správné funkci těla.

DuoLife Noc vznikl na základě látek, které splní očekávání každého, kdo vyžaduje klidný a regenerující spánek. Je vyvinut pro ty, kteří potřebují regulaci látkové přeměny, posílení organismu, aktivaci přirozené imunity a zároveň efektivní očistu organismu.

Sada DuoLife Den a Noc je výjimečně hodnotným zdrojem flavonoidů, mnoha vitamínů, makro- a mikročástic. Přírodní látky tohoto produktu vynikají svou účinností a širokým spektrem použití. Kromě toho zásobují organismus potřebnými látkami v množství odpovídajícím fázi dne. Tato unikátní kompozice vhodná pro práci celého organismu ve dne i v noci je zcela výjimečná.

Doplňkové parametry

Kategorie: Regenerace organismu
Objem: 2 x 750 ml
Dávkování: 25 ml ráno a večer
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz