Milí zákazníci, na vaše objednávky v hodnotě nad 1 200 Kč je doprava ZDARMA. Užijte si ve zdraví vaše nákupy!

PÉČE O ZRALOU PLEŤ

Péče o zralou pleť LAZIZAL®

Představujeme vám novou kosmetickou řadu LAZIZAL®, která vás téměř kouzelně překvapí! Až tři jedinečné výrobky vznikly pod záštitou týmu nejlepších odborníků z DuoLife.

LAZIZAL® jsou výrobky vyvinuté s nejvyšším standardem kvality, jako vyjádření pocty přírodě a ženské kráse. Za jedinečným, inovativním a především zcela přírodním složením našich nejlepších ingrediencí stojí vynikající osobnosti ze světa vědy, kterým se podařilo dosáhnout skutečného průlomu na trhu přípravků proti stárnutí. Je to zlom, který otevírá dveře do další dimenze péče o zdravou a správně vyživovanou zralou pleť.

Součástí nové značky jsou následující výrobky:

LAZIZAL® Face Lift sérum       LAZIZAL® Face Lift krém      LAZIZAL® Face Lift kapsle

Každý výrobek představuje odbornou péči inspirovanou přírodou a obsahuje nejlepší složky, které splňují všechny potřeby zralé pokožky obličeje, krku a dekoltu. Společně jsou zdrojem trojí síly, která působí zevnitř i zvenčí. Jedna ze složek doplňku stravy byla navíc klinicky testována, což potvrzuje a zaručuje její účinky.

 

    redukce a vyhlazení vrásek,

  rozjasnění a lepší hydratace pokožky,

  pevná, hladká a vypnutá pokožka obličeje, krku a dekoltu

  zlepšení pružnosti a pevnosti pokožky,

  viditelně hladší a správně vyživovaná pokožka.

 

30 vteřin, 30 minut, 30 dní – změňte se díky výrobkům LAZIZAL®.
Účinek používání
séra je viditelný po 30 vteřinách,
krému – po 30 minutách,
a doplňku stravy – po 30 dnech, což bylo potvrzeno testy.
Jen tolik času potřebujete, abyste se mohli změnit, zamyslet se nad sebou a opět ukázat krásu, která s věkem pomíjí.
 
 
 

“Zázračných” tipů pro udržení mladé pleti existuje tolik, kolik je hvězd ve vesmíru. Podle kosmetických poradkyň je nejdůležitější části péče o krásu právě vaše správně nastavená denní rutina a výživa pokožky. Zázraky se totiž nedějí po jednorázovém nanesení krému.  

Stačí si osvojit několik kroků každé ráno a večer a vaše pleť se vám později odvděčí hebkostí a zářivým mladistvým vzhledem.  

Jakou běžnou denní rutinu péče o pleť radí vizážistky?

Večerní péče: 

Očistěte: Naprostým základem, jak si uchovat mladistvou pleť, je večerní očištění pokožky od make-upu, denního krému a všech nečistot, které se na kůži během dne dostaly.  

Opláchněte: Poté pleť opláchněte teplou vodou. Pokud trpíte na suchou pokožku, použijte čistící gel s olejovou složkou, která zabrání vysušení. 

První pomoc – dodejte výživu: Na čistou a opláchnutou pleť aplikujte pleťové sérum. Slouží jako první pomoc pro udržení mladistvé pleti. Pleťové sérum je speciálně navržené pro výživu, hydrataci a ochranu vaší pokožky. Existuje množství druhů s různým složením. Vybírejte proto pečlivě podle složení a typu nebo stavu vaší pleti. Proč je tento krok důležitý? Sérum obsahuje koncentrované množství vyživujících látek, které se přes povrch pokožky okamžitě absorbují do hlubších vrstev a působí tam, kde je potřeba. Je to vaše tajná zbraň pro okamžité řešení kožních nesrovnalostí, sjednocení tónů, matnosti a vypnutí jemných vrásek. 

Hydratujte: Po aplikaci séra nezapomeňte pleť hydratovat nočním pleťovým krémem. Látky ze séra se totiž mnohem rychleji vstřebávají s hydratační složkou. Doporučujeme 1x týdně použít noční hydratační masku. Pokožka má celou noc na to, aby se regenerovala a dostatečně nasákla vlhkost. 

Ranní péče:

Tonizujte: Základem ranní péče je pleťové tonikum. Pleť po nočním spánku není znečistěná, proto tento krok čištění můžete vynechat. 

První pomoc – dodejte výživu: Zopakujte 3. krok večerní péče. Aplikujte pleťové sérum, abyste dodali pokožce výživu pro celý den. Bude zatěžována vnějšími vlivy jako je sluneční záření, prach a chemické škodliviny ve vzduchu. Sérum vytváří na pokožce film, který jí poskytuje ochranu. Dodává vitamíny, které pomáhají neutralizovat volné radikály škodlivé pro zdravé kožní buňky. Ty se tvoří během oxidačního stresu v těle vyvolaného i nadměrným vystavováním UV záření ze sluníčka. 

Hydratujte: Opakování je matka moudrosti a hydratace nikdy není dost. Hydratujte svou jemnou pleť, aby se během dne nevysušila. 

 

Chraňte se před UV zářením: Nepodceňujte ochranu před UV zářením. Za každých okolností používejte opalovací krém s UV faktorem. Podle studie L’Oreal Research (2013) je sluneční ultrafialové záření odpovědné za 80% příznaků stárnutí obličeje jako jsou vrásky, suchost, ochablost a skvrnitá pigmentace. 

Udržení mladé pleti souvisí i s výživou zevnitř

V neposlední řadě dbejte na zdravou životosprávu a zvažte i péči o krásu zevnitř pomocí doplňků stravy. Jsme přece to, co jíme. Zdraví organismu se zaručeně projeví i na kvalitě vaší pokožky. Jezte pestrou stravu, bohatou na vitamíny, minerály a antioxidanty. Obecně se za nejzdravější považuje středomořská strava s obsahem čerstvé zeleniny a mořských ryb s obsahem omega 3 mastných kyselin.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz