Milí zákazníci, na vaše objednávky v hodnotě nad 1 200 Kč je doprava ZDARMA. Užijte si ve zdraví vaše nákupy!

ProBactilardii

Kód: 360
ZDARMAZDARMA
27114 3 clinical formula probactilardii duolife
1 786 Kč
Skladem

DuoLife Clinical Formula ProBactilardii® je komplexní doplněk stravy složený ze 2 doplňujících se tobolek. Tobolka Synbiotic obsahuje prebiotika (v podobě vlákniny z akácie) a patentovanou probiotickou složku BACTILARDII® na bázi čtyř bakteriálních kmenů a jednoho kvasinkového kmene, jejichž životnost je zaručena do data exspirace výrobku. Tobolka Postbiotic – obsahuje postbiotika ve složce na bázi kyseliny máselné. DuoLife Clinical Formula ProBactilardii® se vyznačuje nejen inovativním složením, ale také patentovanou složkou a patentovaným vnitřním obalem, které zajišťují maximální ochranu mikrobiálních kmenů obsažených v tobolce.

video 3min CZ titulky

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek k nákupu
maličkost, která potěší
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednávce nad 1 200Kč
Odborné poradenství
Odborné poradenství
v oblasti zdraví

Detailní popis produktu

Co v nás žije?


 
Střevní mikroflóra zdravého člověka zahrnuje celkem asi 100 bilionů (!) prospěšných mikroorganismů (bakterie, plísně a dokonce i viry), což je desetinásobek celkového počtu buněk v lidském těle.
Ve střevech člověka může žít až 500-1000 prospěšných druhů mikrobů, nejvíce se jich nachází v tlustém střevě. Složení mikroflóry závisí na mnoha faktorech, avšak téměř vždy převažují bakterie rodu Bacteroides, Bifidobacterium a Lactobacillus.
Mezi faktory, které mají největší vliv na složení střevní mikroflóry, lze kromě genetických predispozic zařadit zejména věk, stravu, zeměpisnou oblast, hygienické podmínky a užívané léky.
Složení a množství mikrobiomu může mimo jiné narušit:
 • nadměrný stres,
 • změna životního režimu,
 • nadměrná únava,
 • nemoci,
 • užívání antibiotik,
 • náhlá změna diety v důsledku např. změnou místa pobytu, cestou do tropických nebo exotických oblastí s odlišným jídelníčkem.

 

DuoLife Clinical Formula ProBactilardii® je doporučovaný pro:


1. lidi, kteří chtějí každý den podporovat optimální fungování trávicího ústrojů, vč.
 • lidí s poruchami přirozené střevní mikroflóry, včetně zácp a průjmů,
 • lidí s potížemi v oblasti trávícího ústrojů souvisejícími s nadměrným stresem,
 • lidí s intolerancí laktózy,
 • lidí, kteří chtějí podporovat přirozené trávicí procesy,
 • lidí, kteří pečují o dobrý stav tlustého střeva,
 • lidí, kteří chtějí podpořit optimální biosyntézu vitamínů skupiny B a vitamínu K v tlustém střevě.
2. lidí, kteří chtějí podporovat činnost imunitního systému, včetně lidí se sníženou imunitou v důsledku nadměrného stresu.
3. lidí, kteří chtějí podporovat optimální činnost centrálního nervového systému, včetně:
optimální nálady,
emoční rovnováhy.
4. lidí během a po léčbě antibiotiky (antibakteriální a/nebo antifungální).
5. lidí plánujících cestovat, zejména do zemí s tropickým podnebím, s odlišnou stravou, přičemž přípravek se používá před a během cesty.
 

DuoLife Clinical Formula ProBactilardii® podporuje:


 • správnou funkci trávicího ústrojů zdravých lidí,
 • správnou funkci trávicího ústrojí během léčby antibiotiky,
 • fungování trávicího ústrojí při průjmech a bakteriálních, virových a kvasinkových infekcích,
 • fungování trávicího ústrojí u lidí s nadměrným stresem,
 • optimální fungování imunitního systému,
 • správné fungování střevní mikroflóry,
 • optimální stav tlustého střeva,
 • správné trávicí procesy,
 • optimální biosyntézu vitamínů skupiny B a vitamínu K v tlustém střevě,
 • fungování centrální nervové soustavy – zejména optimální náladu a emoční rovnováhu,
 • správný metabolismus laktózy
 • antioxidační procesy,
 • správnou hladinu cholesterolu v krvi,
 • odstraňování toxinů z organismu,
 • obnovu bakteriální flóry po bakteriálních, virových a kvasinkových infekcích trávicího ústrojí.

Čím se odlišuje DuoLife Clinical Formula ProBactilardii®?

Inovativní složení - kombinace prebiotik, probiotik a postbiotik v jednom přípravku

 

PROBIOTIKA jsou produkty obsahující vybrané živé mikrobiální kultury, které příznivě ovlivňují lidské tělo tím, že zlepšují rovnováhu střevní mikroflóry. Kmeny obsažené v přípravku DuoLife Clinical Formula ProBactilardii® mají významné, klinicky doložené zdraví prospěšné účinky.
PREBIOTIKA jsou přípravky, které jsou využívány prospěšnými mikroorganismy člověka (zejména střevní, ale i jiné) a mají blahodárný účinek na lidské zdraví. Vláknina z akácie použitá v DuoLife Clinical Formula ProBactilardii® patří do frakce rozpustné vlákniny. Stimuluje růst přirozené střevní mikroflóry, napomáhá optimální činnosti trávicího traktu, podporuje peristaltiku střev, reguluje vyprazdňování a předchází nadýmání a chronické zácpě.
POSTBIOTIKA jsou definována jako kombinace všech bioaktivních složek vytvářených bakteriemi, například během fermentace, které jsou prospěšné po zavedení do lidského těla. Kyselina máselná použitá v přípravku DuoLife Clinical Formula ProBactilardii® příznivě podporuje činnost trávicího traktu a imunitního systému. Přirozeně ji vytvářejí bakterie v tlustém střevě a její užívání v doplňcích stravy může podporovat účinek kyseliny máselné vytvářené ve střevech. Kyselina máselná napomáhá optimálnímu stavu střev, podporuje činnost střevní bariéry, peristaltiku střev, vyživuje buňky epitelu střev, může podporovat organismus v boji proti lokálnímu zánětu ve střevě.
Chráněné složení Bactilardii®

 

4 kmeny živých lyofilizovaných, vybraných a originálních bakteriálních kmenů (Bifidobacterium bifidum Rosell® R0071, Bifidobacterium longum Rosell® R0175, Lactobacillus helveticus Rosell® R0052 a Lactobacillus rhamnosus Rosell® R0011) v poměru patentovaném společností Duolife a 1 miliarda kvasinkových kmenů (Saccharomyces boulardii CNCM I-1079).

BACTILARDII® je složka vytvořená výhradně pro DuoLife světovým expertem v oblasti probiotik – kanadskou firmou Lallemand.

 

Koncentrované složení

 

celkové množství mikroorganismů čítá 9 miliard CFU = 9 x 109 CFU (CFU = colony-forming unit, kolonii tvořící jednotka) ŽIVÝCH lyofilizovaných bakteriálních a  kvasinkových kultur ZARUČENÝCH v přípravku NA KONCI DATA EXPIRACE. Koncentrovaná dávka zajišťuje pohodlné užívání, obvykle jednou denně obě tobolky najednou - synbiotikum v první tobolce a postbiotikum ve druhé.

 

Životaschopnost

 

Laboratorně potvrzená životaschopnost bakteriálních a kvasinkových kultur je v přípravku zaručena do konce data expirace.

 

Stabilita a životaschopnost mikroorganismů

 
 
Stabilita a úroveň přežití mikroorganismů byla testována a laboratorně potvrzena v renomované laboratoři ve Spojených státech.
 
Klinické testy kmenů
 
 
Účinek jednotlivých mikrobiálních kmenů potvrzený MNOHA klinickými a preklinickými studiemi včetně alespoň 30 klinických studií pro konkrétní bakteriální kmeny společnosti Lallemand použité v přípravku (R0011, R0052, R0175 a R0071). Všechny klinické studie také prokázaly vysokou bezpečnost užívání zkoumaných bakteriálních kmenů u lidí.
 
Odolnost při průchodu trávícím ústrojím
 
 
Odolnost během průchodu trávicím traktem byla prokázána v rámci experimentální studie pro kmeny R0052 a R0011 pomocí modelu in vitro (IViDiS, in vitro Digestive System). Potvrzuje dobrou stabilitu kmenů v prostředí žaludku a dvanácterníku. Klinické studie na zdravých dobrovolnících, kteří užívali doplněk stravy s kmenem R0011, prokázaly navíc dobrou úroveň přežití bakterií v celém trávicím traktu člověka.
 
Ideální poměry
 
 
Kmeny obsažené v přípravku byly použity v poměru patentovaném společností DuoLife a současně v plných poměrech použitých v mnoha klinických studiích.
 
Zdraví prospěšný synergický účinek na ose střeva – mozek – střeva
 
 
Klinické studie potvrzují, že kombinace bakteriálních kmenů R0175 a R0052 obsažená v přípravku DuoLife Clinical Formula ProBactilardii® má pozitivní vliv na osu střeva – mozek – střeva a přispívá ke zlepšení činnosti trávicího traktu i centrálního nervového systému (CNS). Tato kombinace příznivě ovlivňuje psychologické funkce zdravých lidí, pomáhá udržovat dobrou náladu a chránit před nepříznivým vlivem stresu na činnost trávicího traktu a centrálního nervového systému. Mohou také přispívat ke snížení střevních potíží způsobených emočním vypětím
Optimální ochrana kmenů
 
 
Patentované inovativní složení chrání kmeny před nepříznivým působením vnějších podmínek a také před působením žaludeční kyseliny a žluči pomocí patentované technologie BIO-SUPPORT™. Stabilita kmenů v trávicím traktu byla potvrzena v preklinických testech in vitro a v klinických studiích. Mikrogranule jsou navíc chráněny tobolkami HPMC s postupným uvolňováním a vše je uzavřeno v patentovaném vnitřním obalu ACTIV-VIALTM, s certifikací pro léky a s výplní Activ-Polymer™, která minimalizuje přístup vlhkosti, světla a kyslíku k tobolkám v nádobce, a chrání tak bakteriální a kvasinkové kmeny a další složky během skladování přípravku.
Patentovaný inovativní vnitřní obal ACTIV-VIAL™ certifikovaný pro léky
 
Komfort
 
 
 
Není nutné používat lednici, doporučené skladování při pokojové teplotě 20-25 °C.
 
Přírodní složky
 
 
Včetně 4 bakteriálních kmenů a 1 kvasinkového kmene v podobě ŽIVÝCH lyofilizovaných mikroorganismů. Látkou, která přirozeně chrání kmeny před škodlivými účinky atmosférického kyslíku, je vitamin C přírodního původu – kyselina L-askorbová (na štítku uvedená v souladu s nařízením EU /ES/ č. 1831/2003 jako antioxidant).
 
Less is more
 
 
 
Neobsahuje žádná umělá plniva, GMO a lepek.
 
Vhodný pro vegetariány a vegany
 
 

 

Složení:

TobolkaSynbiotic (prebiotikum a probiotikum): chráněné složení BACTILARDII ®, jedna tobolka obsahuje 9 miliard (9 x 109) CFU* lyofilizovaných, vybraných živých kultur bakterií a vybraných, živých kultur kvasinek, vlákninu z akácie, bramborový škrob – nosič, vitamín C (kyselina L-askorbová) přírodního původu 1,5 mg / tob. – antioxidant, složení vnější tobolky: hydroxypropylmethylcelulóza (HPMC). Tobolka Postbiotic (postbiotikum): granulovaný glyceryl-tributyrát ve slunečnicovém oleji 380 mg / tob., v přepočtu na kyselinu máselnou 91 mg / tob., složení vnější tobolky: hydroxypropylmetyloceluloza (HPMC), měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofilin – barvivo.

Obsah složek v denní dávce produktu
1 tobolka
2 tobolky
 
Tobolka Synbiotic (prebiotická a probiotická)
 
Složka BACTILARDII® obsahující:
380 mg
760 mg
 
bakteriální kmeny
8 x 109 CFU*
1,6 x 1010 CFU*
Bifidobacterium bifidum Rosell® R0071
Lactobacillus helveticus Rosell® R0052
Lactobacillus rhamnosus Rosell® R0011
Bifidobacterium longum Rosell® R0175
 
kvasinkové kmeny
1 x 109 CFU*
2 x 109 CFU*
Saccharomyces boulardii CNCM I-1079
 
vláknina z akácie
 
Tobolka Postbiotic (postbiotická)
 
Glyceryl-tributyrát (tributyrin)
114 mg
228 mg
 
v přepočtu na kyselinu máselnou
91 mg
182 mg
 
Množství živých mikroorganismů je zaručeno do data exspirace výrobku za předpokladu, že jsou dodrženy podmínky skladování uvedené na štítku.
 

Skladování a konzumace:

Počet ks v balení:
20 + 20 kapslí

Doporučené dávkování

Způsob použití: Dospělí a děti nad 12 let: 1 tobolku z každé lahvičky denně, zapít studenou vodou. Užívají se 2 tobolky současně – synbiotikum v první tobolce a postbiotikum ve druhé. V případě potřeby lze dávku u každé tobolky zvýšit na 2krát denně. Nepřekračujte doporučenou maximální denní dávku. Děti od 7 do 12 let: užívání produktu (obou tobolek) je možné po předchozí konzultaci s lékařem. Děti od 3 do 7 lat a těhotné a kojící ženy: užívání tobolek se synbiotikem konzultujte s lékařem. Nedoporučuje se užívání tobolek s postbiotiky. Přípravek není určen pro děti mladší 3 let.
Tobolky jsou určeny pouze pro děti, které mohou tobolku spolknout. U dětí, které tobolku nemohou spolknout, lze obsah tobolky vysypat a podat na lžičce nebo jej dále rozpustit v malém množství vody a ihned po přípravě konzumovat.
V případě léčby antibiotiky se doporučuje přípravek užívat během užívání antibiotik, nejlépe 1 hodinu po podání léku. Doporučuje se také pokračovat v užívání doplňku po dobu dalších 7-10 dní po ukončení léčby antibiotiky.
V případě cest do zahraničí, zejména do exotických zemí a oblastí s tropickým podnebím, užívejte přípravek 5 dní před odletem, po celou dobu pobytu a 5 dní po návratu ze zahraničí.
Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pro správné fungování organismu je důležitá vyvážená strava a zdravý životní styl.

Kontraindikace
alergie na kteroukoliv ze složek produktu. Tobolky s postbiotiky nesmí užívat děti mladší 7 let, těhotné a kojící ženy. Přípravek nepodávejte dětem mladším 3 let.

Datum minimální trvanlivosti je uvedeno na obalu výrobku.

Skladování
Skladujte při pokojové teplotě (20-25°C), mimo dosah malých dětí. Není nutno skladovat v lednici.

 

CZ titulky k tomuto krátkému videu

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz