Milí zákazníci, na vaše objednávky v hodnotě nad 1 200 Kč je doprava ZDARMA. Užijte si ve zdraví vaše nákupy!

FIZZY EASY Q10

Kód: 339
Novinka VEGAN
Značka: DuoLife
536 Kč
Skladem

DUOLIFE Boost Formula FIZZY EASY Q10 COMPLEX je doplněk stravy ve formě šumivých tablet. Složky doplňku stravy DUOLIFE Boost Formula FIZZY EASY Q10 COMPLEX mají cenné účinky - včetně: pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem a-d , pomáhá udržovat zdravé kosti, vlasy, nehty a pokožku e,f a přispívá k udržení správného energetického metabolismu g . Přípravek obsahuje koenzym Q10, resveratrol, lykopen, vitamíny C a E, minerální látky: zinek a selen a extrakt z černého zázvoru. Receptura produktu byla navíc obohacena o BioPerine®* - patentovanou, patentovanou recepturu přírodního původu s výzkumem prokázanými účinky, které zlepšují vstřebávání živin obsažených v doplňku stravy.
Chuť: tropická.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek k nákupu
maličkost, která potěší
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednávce nad 1 200Kč
Odborné poradenství
Odborné poradenství
v oblasti zdraví

Detailní popis produktu

Poznejte cenné aktivní složky obsažené v DUOLIFE Boost Formula FIZZY EASY Q10 COMPLEX!


 

Doplněk stravy DUOLIFE Boost Formula FIZZY EASY Q10 COMPLEX obsahuje: koenzym Q10, extrakt z kořene křídlatky japonské standardizované na obsah resveratrolu, extrakt z kořene černého zázvoru, lykopen, vitamin C a E, zinek a selen, BioPerine®* - patentovaná receptura extraktu z plodu černého pepře (Piper nigrum) 50:1, standardizován na 95% obsahu piperinu.

Vitamín C:

a pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem;

g přispívá k udržení správného energetického metabolismu;

přispívá ke správnému fungování nervového systému;

pomáhá ke správné funkci imunitního systému.

Vitamín E:

b pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem.

Zinek:

c pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem;

pomáhá udržovat optimální paměť a správné kognitivní funkce;

e pomáhá udržovat zdravé kosti, vlasy, nehty a kůži;

pomáhá udržovat správné vidění;

pomáhá ke správné funkci imunitního systému.

Selen

d pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem;

přispívá ke správné funkci imunitního systému;

f pomáhá udržovat zdravé vlasy a nehty.

 

Seznamte se se složkami DUOLIFE Boost Formula FIZZY EASY Q10 COMPLEX!


 

Koenzym Q10 (ubichinon) – sloučenina patřící do tzv látky podobné vitaminům. Přirozeně se vyskytuje ve všech buňkách těla. Název ubichinon pochází z latinského slova „ubitarius“, což znamená všudypřítomný, právě kvůli jeho běžnému výskytu v živých organismech. Nejvíce koenzymu Q10 se nachází v srdci, kosterních svalech a orgánech s vysokou energetickou náročností, jako je mozek, játra a ledviny. V buňkách se největší množství koenzymu Q10 nachází ve vnitřní membráně mitochondrií.

Maximální koncentrace koenzymu Q10 v těle, který je syntetizován ve všech tělesných tkáních, je pozorována přibližně ve věku 20 let. S věkem se hladina koenzymu Q10 v těle začíná snižovat 1 . Potřeba dostatečného přísunu koenzymu Q10 v těle se zvyšuje u profesionálně aktivních lidí, cvičících a sportujících a u starších lidí. Se zvyšující se svalovou aktivitou se zvyšují nároky těla na energii a tím i zásoba koenzymu Q10.

Extrakt z kořene křídlatky japonské standardizované na 98% obsah resveratrolu - křídlatka japonská, nazývaná také křídlatka japonská, je rostlina z východní Asie, kde se používá po tisíce let jako rostlina s mnoha cennými vlastnostmi. Surovina je bohatá na flavonoidy (kvercetin, luteolin, apigenin), fytosteroly, kumarinidy, třísloviny a minerální látky (železo, zinek, selen, mangan a měď). Nejcennější složkou křídlatky japonské je však resveratrol.
Resveratrol je polyfenol a je produkován rostlinami v reakci na UV záření, plísňové infekce, vnější znečišťující látky, oxidační stres a poškození tkání.

Vitamin C (kyselina L-askorbová) – pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem; pomáhá regenerovat aktivní (redukovanou) formu vitaminu E; pomáhá snižovat pocit únavy a vyčerpání; pomáhá udržovat správné psychické funkce; přispívá k udržení správného energetického metabolismu; přispívá ke správnému fungování nervového systému; přispívá ke správné funkci imunitního systému; pomáhá při správné tvorbě kolagenu pro zajištění správné funkce krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, zubů a kůže; zvyšuje vstřebávání železa.

Extrakt z kořene černého zázvoru – černý zázvor, také známý jako Krachaidum, nebo také thajský ženšen, je rostlina z čeledi zázvorovin, která se v asijských tropických oblastech používá po staletí v lidovém léčitelství (Malajsie, Sumatra, Borneo, Thajsko). Rostlinnou surovinou je kořen, který se barvou liší od běžně známého zázvoru lékařského a uvnitř je tmavě červený. Charakteristickým znakem, který oba druhy odlišuje, je přítomnost methoxyflavonu, který se nachází pouze v černém zázvoru, ale v zázvoru se nenachází. Kromě toho je černý zázvor bohatý na bioflavonoidy, kyselinu galovou, apigeniny, tangeretin a beta-sitosterol.

Vitamin E – pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem.

Lykopen – je jednou z nejdůležitějších sloučenin ve skupině tzv. karotenoidy. Karotenoidy jsou žluté, oranžové nebo červené pigmenty syntetizované rostlinami, houbami, bakteriemi a řasami. Tyto pigmenty se účastní mnoha biochemických procesů v rostlinách a jsou zodpovědné za barvu mnoha plodů a květů a mají silné antioxidační vlastnosti. Na rozdíl od rostlin si člověk karotenoidy neumí syntetizovat, proto je musí tělu dodávat potravou. Lykopen je červené barvivo, které je rozpustné v tucích, ale ve vodě nerozpustné.

Zinek – pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem; pomáhá udržovat správnou acidobazickou rovnováhu tělesných tekutin; pomáhá udržovat správný metabolismus sacharidů; pomáhá udržovat optimální paměť a správné kognitivní funkce; pomáhá při správné syntéze DNA; pomáhá udržovat správnou plodnost a správné reprodukční funkce; pomáhá udržovat správný metabolismus makroživin; pomáhá udržovat správný metabolismus mastných kyselin; pomáhá udržovat správný metabolismus vitaminu A; pomáhá při správné syntéze bílkovin; pomáhá udržovat zdravé kosti, vlasy, nehty a kůži; pomáhá udržovat správnou hladinu testosteronu v krvi; pomáhá udržovat správné vidění; pomáhá ke správné funkci imunitního systému.

Selen – pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem; přispívá ke správné funkci imunitního systému; přispívá ke správné funkci štítné žlázy; napomáhá správnému průběhu spermatogeneze; pomáhá udržovat zdravé vlasy a nehty.

BioPerine®* – je patentovaná receptura rostlinného původu na bázi extraktu z černého pepře, s velmi vysokým, 95% obsahem účinné látky – piperinu. Obsah piperinu v denní porci doplňku stravy DUOLIFE Boost Formula FIZZY EASY Q10 COMPLEX je 2 mg a je nejvyšším podílem této složky schváleným pro použití v doplňcích stravy v Polsku od roku 2022. BioPerine®* bylo prokázáno výzkumem a doloženo vědeckými zprávami, že podporuje zvýšenou biologickou dostupnost živin z potravin a doplňků stravy 2-8 .

*BioPerine® je složka Sabinsa chráněná právy duševního vlastnictví (IP).

Fizzy Easy

Fizzy Easy EDU video

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz