Milí zákazníci, na vaše objednávky v hodnotě nad 1 200 Kč je doprava ZDARMA. Užijte si ve zdraví vaše nákupy!

FIZZY EASY L-arginine COMPLEX

Kód: 342
Novinka VEGAN
Značka: DuoLife
536 Kč
Skladem

DUOLIFE Boost Formula FIZZY EASY L-arginine COMPLEX je doplněk stravy ve formě šumivých tablet. Složky, které obsahuje, mají cenné účinky, včetně: pomáhají optimálně udržovat hladinu energie, podporují budování svalové hmoty, podporují vytrvalost, vitalitu, optimální fyzickou i psychickou pohodu a odolnost organismu vůči stresua . Přípravek má unikátní složení: obsahuje aminokyseliny - L-arginin a L-citrulin, rostlinné výtažky z kořene řepy a ashwagandhy, dále rutin a vitamíny skupiny B (niacin a B12). Receptura produktu byla navíc obohacena o BioPerine®* - patentovanou recepturu přírodního původu s výzkumem prokázanými účinky, které zlepšují vstřebávání živin obsažených v doplňku stravy.
Chuť: pomerančovo-třešňová.

EDU video k této novince

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek k nákupu
maličkost, která potěší
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednávce nad 1 200Kč
Odborné poradenství
Odborné poradenství
v oblasti zdraví

Detailní popis produktu

Poznejte cenné aktivní složky obsažené v DUOLIFE Boost Formula FIZZY EASY L-arginine COMPLEX!


 

Doplněk stravy DUOLIFE Boost Formula FIZZY EASY L-arginine COMPLEX obsahuje: L-arginin, L-citrulin; extrakt z kořene řepy, extrakt z kořene ashwagandha, rutin, niacin, vitamín B12, BioPerine®* - patentovaná receptura extraktu z plodu černého pepře (Piper nigrum) 50:1, standardizovaná na 95% obsahu piperinu.

Ashwagandha:

a pomáhá udržovat optimální hladinu energie, podporuje budování svalové hmoty, podporuje vytrvalost, vitalitu, optimální fyzickou a psychickou pohodu a odolnost organismu vůči stresu; (ID 4195)

přispívá k udržení optimální duševní a kognitivní činnosti; (ID 3657)

podporuje optimální sexuální funkce u žen a mužů. Pomáhá udržovat pohyblivost a počet spermií; (ID 4198)

podporuje funkce srdce a cév. (ID 2503)

niacin:

pomáhá snižovat pocit únavy a vyčerpání;

přispívá k udržení správného energetického metabolismu;

přispívá ke správnému fungování nervového systému;

pomáhá udržovat správné psychické funkce.

Vitamín B12:

pomáhá snižovat pocit únavy a vyčerpání;

přispívá k udržení správného energetického metabolismu;

přispívá ke správnému fungování nervového systému;

pomáhá udržovat správné psychické funkce;

přispívá ke správné tvorbě červených krvinek.

 

Seznamte se se složkami DUOLIFE Boost Formula FIZZY EASY L–arginine COMPLEX!


 

L-arginin je aminokyselina, kterou si tělo dokáže vyrobit z kyseliny glutamové a prolinu, ale velmi často je produkce této aminokyseliny v těle omezená. Hlavním faktorem způsobujícím pokles produkce argininu v těle je věk. Proto se nazývá relativně exogenní aminokyselina. L-arginin prochází v těle četnými přeměnami, které probíhají především v ledvinách a játrech. To jsou také orgány odpovědné za biosyntézu této látky. Aby však v těle proběhl proces syntézy L-argininu, je potřeba L-citrulin. L-arginin primárně využívá náš svalový systém, ale také náš trávicí, oběhový, imunitní a sexuální systém. Kombinovaná suplementace L-argininu a L-citrulinu je proto velmi přínosná, protože poskytuje nejen externě důležité aminokyseliny, ale umožňuje i vlastní další biosyntézu L-argininu.

L-citrulin je neproteinová aminokyselina, tedy taková, která se nepoužívá k tvorbě bílkovin. Vyrábí se v těle z ornithinu v důsledku cyklu močoviny probíhajícího v játrech. Cílem tohoto cyklu je přeměnit toxický čpavek (produkt vznikající při rozkladu bílkovin) na močovinu, která je z těla vylučována ledvinami nebo potem. Citrulin je sloučenina, která je velmi oblíbená hlavně mezi sportovci.

Extrakt z řepy - řepa obsahuje mnoho sloučenin nezbytných pro lidské tělo, včetně: vitamín A, C, vitamíny skupiny B (B1, B2, B3, B6) a minerální látky jako draslík, fosfor, hořčík, vápník, kobalt, zinek, mangan a také cenná vláknina (cca 2,8 g na 100 g ). Kromě toho je řepa bohatým zdrojem fytosterolů, kyseliny listové, polyfenolů a betalainu, hlavně betaninu.

Ashwagandha – také známá jako Ashwagandha. Je to rostlina z Indie. Za své cenné vlastnosti vděčí především dvěma skupinám sloučenin – withanolidy a glykowithanolidy. Je klasifikována jako adaptogenní rostlina. Termín "adaptogen" označuje látku, která umožňuje tělu reagovat na fyzikální, chemické a biologické stresory zvýšením nespecifické reakce organismu na daný typ stresoru. To znamená, že adaptogen zvyšuje schopnost těla přizpůsobit se měnícím se podmínkám prostředí. Ashwagandha byla rozsáhle zkoumána pro mnoho dalších vlastností, které podporují lidské tělo.

Ashwagandha pomáhá optimálně udržovat hladinu energie, podporuje budování svalové hmoty, podporuje vytrvalost, vitalitu, optimální fyzickou i psychickou pohodu a odolnost organismu vůči stresu. (ID 4195)
Ashwagandha má adaptogenní vlastnosti. (ID 3251)
Ashwagandha přispívá k udržení optimální duševní a kognitivní činnosti. (ID 3657)
Ashwagandha podporuje optimální sexuální funkce u žen a mužů. Pomáhá udržovat pohyblivost a počet spermií. (ID 4198)
Ashwagandha podporuje funkce srdce a cév. (ID 2503)
Ashwagandha podporuje činnost dýchacího systému. (ID 4196)
Ashwagandha podporuje udržení správného stavu pokožky. (ID 4199)

Rutin (rutosid) – je složka rostlinného původu patřící do skupiny flavonoidů. Jde o přírodní barvivo přítomné v některé zelenině a ovoci (např. citrusové plody, mrkev, rajčata, sladké brambory nebo jablka). Název rutin pochází od routy obecné (Ruta graveolens) - rostliny obsahující důležitou účinnou látku.

Vitamin B3 (niacin) – niacin pomáhá snižovat pocit únavy a vyčerpání; přispívá k udržení správného energetického metabolismu; přispívá ke správnému fungování nervového systému; pomáhá udržovat správné psychické funkce; pomáhá udržovat správný stav sliznic; pomáhá udržovat zdravou pokožku.

Vitamin B12 – pomáhá snižovat pocit únavy a vyčerpání; přispívá k udržení správného energetického metabolismu; přispívá ke správnému fungování nervového systému; pomáhá udržovat správný metabolismus homocysteinu; pomáhá udržovat správné psychické funkce; pomáhá při správné tvorbě červených krvinek; přispívá ke správné funkci imunitního systému; hraje roli v procesu buněčného dělení.

BioPerine®* – je patentovaná receptura rostlinného původu na bázi extraktu z černého pepře, s velmi vysokým, 95% obsahem účinné látky – piperinu. Obsah piperinu v denní porci doplňku stravy DUOLIFE Boost Formula FIZZY EASY L-arginine COMPLEX je 2 mg a je nejvyšším podílem této složky schváleným pro použití v doplňcích stravy v Polsku od roku 2022. BioPerine®* bylo prokázáno výzkumem a doloženo vědeckými zprávami, že podporuje zvýšenou biologickou dostupnost živin z potravin a doplňků stravy 1-7 .

*BioPerine® je složka Sabinsa chráněná právy duševního vlastnictví (IP).

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz