Milí zákazníci, na vaše objednávky v hodnotě nad 1 200 Kč je doprava ZDARMA. Užijte si ve zdraví vaše nákupy!

Duolife Medical BorelissPro® - podpora imunity

Kód: DLMFPBOR0101PP
886 Kč
Skladem

Účinné látky obsaženév BorelissPro® napomáhají v podpoře imunity, podporují zlepšovat průběh infekčních chorob,včetně boreliózy.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek k nákupu
maličkost, která potěší
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednávce nad 1 200Kč
Odborné poradenství
Odborné poradenství
v oblasti zdraví

Detailní popis produktu

DuoLife Medical Formula BorelissPro® - doplněk stravy,  je výborným zdrojem fenolových sloučenin, kyseliny chlorogenové, iridoidů, alkaloidů. BorelissPro® díky příslušnému výběru složek a přísad inovační formule antioxidantů, která podporuje činnost preparátu, tento doplněk působí se zvýšenou účinností, protože je zcela přírodní.

DuoLife MEDICAL FORMULA BORELISSPRO® NEW je výživový doplněk založený na přírodních složkách a patentované formule antioxidantů,
které jsou obsaženy v inovativních tobolkách s opožděným uvolňováním, a které zlepšují absorpci účinných látek.
Všechny složky obsažené v doplňku stravy BorelissPro® a zmírňuje důsledky kousnutí klíštětem.

Doplněk výživy DuoLifE MEDICAL FORMULE BORELISSPRO® NEW je určen jako přípravek na podporu pro:

- osoby se sníženou imunitou
- osoby trpící na opakující se bakteriální, virové a plísňové infekce
- osoby vystavených na kousnutí kleští a komárů;
- starší osoby

Složení:

100 % bio přírodní kosmetický výživový doplněk stravy pro každý den.
 

Výtažek z cistu (léčivé byliny) je bohatý zdroj polyfenolů. Vykazuje antioxidační vlastnosti a účinně podporuje imunitní systém. Pozitivně ovlivňuje kvalitu života, brzdí procesy stárnutí organismu a pomáhá udržovat pokožku v dobrém stavu. Cist rovněž vykazuje příznivý účinek na bakteriální flóru.

Výtažek z česneku s flavonoidy a značnou koncentrací síry soustředěné v alliinu a skordininu. Česnek působí blahodárně na funkci srdce a udržení správné úrovně cholesterolu. Nejvíce je však oceňován za své příznivé působení na imunologický systém.

Výtažek z křídlatky japonské podporuje imunologický a kardiovaskulární systém, pomáhá k detoxikaci organismu a minimalizuje důsledky kontaktů s klíšťaty. Slouží jako antioxidant. Má antibiotické účinky, působí i na zlatého stafylokoka a borelie, také proti některým virům, např. proti chřipkovému.

Výtažek z oregana má silné imunostimulační účinky a protizánětlivé účinky. Je rovněž bohatým zdrojem flavonoidů, umožňujících ochranu buněk před volnými radikály. Pomáhá při léčbě vnitřních infekcí a střevních potížích.Více na: https://abecedazahrady.dama.cz/clanek/oregano-neboli-staroceska-dobromysl-lecive-koreni

BorelissPro® (vyhrazená formule ze směsi suchého extraktu plodů a zelených částí v proměnlivých proporcích) dodává organismu mnoho cenných složek vysoké hodnoty antioxidantů, které podporují funkci imunologického systému a pomáhají očišťovat organismus.

Výtažek z kořene štětky plané vykazuje imunologické vlastnosti a pomáhá očišťovat organismus. Obsahuje cenné iridoidy, které umožňují zachovat klouby a kosti v dobré kondici. Výtažek ze štětky plané podporuje a mobilizuje imunitní systém.
 

ZPŮSOB POUŽITÍ : 1-2 kapsle denně. Nepřekračujte maximální denní doporučenou dávku.

KONTRAINDIKACE : Alergie na kteroukoli složku výrobku. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Výrobek nelze používat jako náhražku pestré stravy..
Vyrovnaná strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správnou funkci organismu. Při souběžném léčení antidepresivy a při současném užívání antikoagulantů kontaktujte svého lékaře nebo lékárník

Doplňkové parametry

Kategorie: DOPLŇKY STRAVY
Počet kusů v balení: 60 kusů
Dávkování: 1-2 tobolky denně
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz