Milí zákazníci, na vaše objednávky v hodnotě nad 1 200 Kč je doprava ZDARMA. Užijte si ve zdraví vaše nákupy!

DNA bolestivé onemocnění kloubů

Dna je bolestivé onemocnění kloubů, které do značné míry souvisí s životním stylem. 

 
 
 
 
 
 
 
 

Příčinou vzniku dny je vysoká koncentrace kyseliny močové v krvi (hyperurikemie). Kyselina močová při vysokých koncentracích začne vytvářet krystalky a ty se začnou usazovat v kloubech. Kloub je těmito krystalky drážděný a přivolané buňky imunitního systému začnou v daném kloubu vytvářet zánět. Kloub oteče, je zarudlý a bolestivý. Velmi často bývá jako první (a i jako jediný) postižen palec na noze. Této klasické formě dny se říká podagra. Prudká bolest přichází v záchvatech, které jsou střídány obdobími klidu. Po delší době mohou z usazenin kolem kloubů vznikat výrůstky, tzv. dnavé tofy, které postižený kloub deformují.

ŘEŠENÍ

 

Terapeutické působení při těchto problémech je zaměřeno na odstraňování bolesti, zánětu, otoků a hlavně vyplavování nadměrného množství kyseliny močové z kloubů.

 
 

ALTERNATIVNÍ POSTUP

Při DNA účinně působí Prostik. Má v sobě kromě Collagenu také rostlinu Mumijo a kůru bílé vrby, které mají protizánětlivé a protibolestivé účinky, plod Mangustana – vitamíny, antioxidanty. DNA (zvýšení kyseliny močové) - je porucha metabolismu, schéma užívání produktů má být užíváno déle a změnit i dietu. Kyselina močová se nachází ve velkém množství v masných výrobcích, kávě, pivu, alkoholu. Rozvíjí se zánětlivý proces v kloubech, šlachách, ledvinách a jiných orgánech a tkáních. Velmi důležité je dodržovat dietu číslo 6 - což znamená jíst 5-6 krát denně v malých porcích, v žádném případě nesmíme hladovět, je nutné pít hodně vody - 2,5 l denně, strava musí být připravena buď na páře nebo vařená, maso pouze nemastného druhu, max. 150g denně, maximálně 2-3 krát do týdne. Polévky pouze na zelenině, bez masa. Snažit se pít více mléka, jíst více zeleniny kromě fazolí, čočky. Nemůžeme jíst houby, sýry. Můžeme a je třeba jíst hodně ovoce.

SESTAVA PŘÍRODNÍCH PRODUKTŮ OD DUOLIFE Z NAŠEHO ESHOPU:

ProDeacid
ProStik
Chlorofil
Aloe
VitaC
RegenOil
INNUBIO Vital, Intense, Energy
Den a Noc

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz