Milí zákazníci, na vaše objednávky v hodnotě nad 1 200 Kč je doprava ZDARMA. Užijte si ve zdraví vaše nákupy!

Vita C Powder

Kód: 370
VEGAN
Značka: DuoLife
1 270 Kč
Skladem

DUOLIFE Vita C Powder je doplněk stravy bohatý na přírodní vitamín C, jehož účinné látky zahrnují: napomáhají ke správné funkci imunitního systému a , napomáhají ke správné tvorbě kolagenu k zajištění správné funkce kostí, chrupavek, kůže, cév a zubů a dásní b a také pomáhají chránit buňky před oxidativním stresem c .
Příchuť: pomeranč-grapefruit.
Forma: sáčky s práškem na přípravu roztoku.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek k nákupu
maličkost, která potěší
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednávce nad 1 200Kč
Odborné poradenství
Odborné poradenství
v oblasti zdraví

Detailní popis produktu

Patentovaná receptura Phyto-C® – obsahuje 11 cenných rostlin (tzv Angličtina superpotraviny ) ve formě extraktů nebo práškových surovin. Všechny rostliny obsažené ve složení jsou cenným zdrojem bioaktivních složek, zejména polyfenolů. Superfoods je označení pro nezpracované přírodní potraviny bohaté na aktivní a nutriční složky, které po zavedení do každodenní stravy doplní antioxidanty, esenciální aminokyseliny, vlákninu, vitamíny a minerály.

Divoká růže ( Rosa canina ) je ovoce s nadprůměrným obsahem vitamínu C - 100 g čerstvého ovoce ho poskytuje 680-1200 mg. Přírodní vitamín C nacházející se v šípcích je dokonale vstřebatelný lidským tělem a 3 až 5krát aktivnější než jeho syntetický protějšek . V šípcích je více než 130 účinných látek. Kromě vitaminu C obsahují velké množství antioxidantů, vitaminy E, K, mnoho vitaminů skupiny B a také minerální látky jako draslík, vápník, hořčík, fosfor a železo.
Divoká růže přispívá k obraně organismu proti působení patogenních mikroorganismů. 
Divoká růže přispívá k udržení fyzické pohody a podpoře obranných funkcí organismu. 
Divoká růže pomáhá udržovat pohyblivost kloubů.
Divoká růže podporuje hojení ran. 

Amla ( Indický angrešt ( Phyllanthus emblica )) je ovoce z dlouhověkého stromu. Je mimořádně cenným zdrojem vitaminu C, a proto je již odedávna rostlinou využívanou v lékařství a kosmetice.
Ovoce Amla přispívá k fyzické pohodě

Pohankové klíčky ( Fagopyrum esculentum ) jsou hodnotným potravinářským produktem s vysokým obsahem vitamínů (zejména vitamínu C), minerálních látek, organických kyselin a antioxidačních polyfenolů (rutin, kvercetin a další).
Pohanka přispívá k udržení zdravých cév. 

Palatinose™ (isomaltulóza) je sacharid přírodního původu, často označovaný jako „inteligentní“, který se mimo jiné vyznačuje: nízký glykemický index. Konzumace potravin/nápojů obsahujících isomaltulózu místo cukru vede k menšímu zvýšení hladiny glukózy v krvi po jejich konzumaci než po konzumaci potravin/nápojů obsahujících cukr.

Glykosidy steviolu jsou zcela přírodním sladidlem. Stévie ( Stevia rebaudiana ) je rostlina, která se v Jižní Americe používá již po staletí. Glykosidy steviolu jsou skupinou cenných složek obsažených v rostlině - tyto sloučeniny jsou 300-400krát sladší než cukr, proto je jejich přídavek do receptury DUOLIFE Vita C Powder velmi malý. Glykosidy steviolu mají nula kalorií a nevstřebávají se v lidském trávicím traktu. Vědecký výzkum prokázal, že stévii lze bezpečně používat ve vaší každodenní stravě. Není pochyb o tom, že uvedení stévie na trh s potravinami je prvním krokem ke změně špatných stravovacích návyků souvisejících se zneužíváním cukru v každodenní stravě.

Phyto-C® je ochranná známka společnosti VDF FutureCeuticals, Inc., používaná na základě licence.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz