Milí zákazníci, na vaše objednávky v hodnotě nad 1 200 Kč je doprava ZDARMA. Užijte si ve zdraví vaše nákupy!

Pro Vita C Body Scrub 200ml

Kód: 177
711 Kč
Skladem

Cukrový peeling Pro Vita C Body Scrub s brusinkovými částečkami čistí a jemně exfoliuje odumřelé kožní buňky. Peeling revitalizuje, vyhlazuje a zanechává pokožku hedvábně hladkou a jemnou. Díky zvláčňujícím látkám obsaženým ve formuli ECF Pro Nutri-FormTM s komplexem vitaminů E, C a F kosmetický přípravek hydratuje, vyživuje a zlepšuje pružnost pokožky.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek k nákupu
maličkost, která potěší
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednávce nad 1 200Kč
Odborné poradenství
Odborné poradenství
v oblasti zdraví

Detailní popis produktu

Nejnovější vědecké výzkumy potvrzují přímou souvislost mezi zdravím a duševní pohodou, vzhledem a stavem pokožky. Kůže je jedním z největších orgánů lidského těla a plní řadu důležitých funkcí, včetně ochrany před škodlivými vnějšími vlivy a regulace tělesné teploty. Důležitá však není jen její fyzická ochrana. Důležitý je také její stav a vzhled. Díky vědeckým výzkumům už víme, že stav naší pokožky úzce souvisí s naším celkovým zdravím a duševní pohodou. Nezdravý životní styl, stres, znečištění a špatná strava mohou ovlivnit stav pokožky. Naopak zdravý životní styl, správná strava a pravidelné cvičení, stejně jako dobrá péče o pokožku mohou pomoci udržet její krásný vzhled. To vše potvrzuje, že zdraví a duševní pohoda úzce souvisí se vzhledem a stavem pokožky, která je důležitým aspektem našeho každodenního života a je třeba o ni řádně pečovat.

Na počátku našeho hledání byl holistický přístup k péči o zdraví a tělo. Kosmetické přípravky byly upraveny v souladu s myšlenkou #DUOLIFEGoUP! Díky vylepšenému složení bylo současné kosmetické portfolio obohaceno o více účinných látek, které přispívají k efektivnější péči o pokožku i vlasy a jejich krásný vzhled. To není vše, co myšlenka #DUOLIFEGoUP! v oblasti kosmetických přípravků DUOLIFE nabízí. Díky vitaminové formuli ECF Pro 24/7 Nutri-Form™ založené na vitaminech E, C a F obohacené o zvláčňující látky se peeling postará o komplexní péči pokožky těla.

 

Cukrový peeling Pro Vita C Body Scrub bohatý na „vitaminy krásy” (E, C a F) je ideální pro pokožku vašeho těla. Díky vitaminové formuli ECF Pro 24/7 Nutri-Form  obohacené o bambucké máslo, olej ze sladkých mandlí, sójový olej a brusinková semínka peeling jemně čistí, odstraňuje odumřelé kožní buňky, vyhlazuje a hydratuje.

Pro Vita C Body Scrub se skvěle kombinuje s ostatními kosmetickými přípravky DUOLIFE. Jejich kombinace zaručuje jedinečný a dlouhodobý účinek zdůrazňující všechny přednosti krásy. Vydejte se vstříc kráse s kosmetikou DUOLIFE.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz