Milí zákazníci, na vaše objednávky v hodnotě nad 1 200 Kč je doprava ZDARMA. Užijte si ve zdraví vaše nákupy!

Tekuté zlato - DuoLife RegenOil Liquid Gold™

Kód: 126
–14 %
Gold 2
–14 % 947 Kč
Skladem

DUOLIFE REGENOIL LIQUID GOLD™ 250ml

RegenOil Liquid Gold™ je skutečné „tekuté zlato” mezi nejkvalitnějším oleji lisovanými za studena. Tím, co odlišuje DuoLife RegenOil Liquid Gold®, je jeho působení vycházející z kompozice 13 rostlinných olejů vybraných tak, aby fungovaly jako antioxidanty zvyšující trvanlivost omega mastných kyselin ve výrobku. Poměr omega 3 mastných kyselin a omega 6 mastných kyselin činí 1:1 až 1:5, což umožňuje zachovat ,,zlatý poměr”. DuoLife RegenOil Liquid Gold® je cenným zdrojem esenciálních nenasycených mastných kyselin, které mají pozitivní vliv na problémy související se stravou.

 

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek k nákupu
maličkost, která potěší
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednávce nad 1 200Kč
Odborné poradenství
Odborné poradenství
v oblasti zdraví

Detailní popis produktu

Inovativnost DuoLife RegenOil Liquid Gold® vychází z jeho revolučního složení, které je založeno na ideální kompozici 13 nerafinovaných, za studena lisovaných rostlinných olejů, obohacených o přírodní vitamin K2 MK7 a přírodní vitamin D3, díky čemuž se v něm spojují vlastnosti doplňku stravy a funkční potraviny. Jeho úkolem je nejen dodávat organismu nepostradatelné živiny, ale také příznivě ovlivňovat fyziologické procesy v organismu a podporovat zdraví.


Zdrojem vitaminu K2 MK7 obsaženého ve výrobku DuoLife je výtažek z nattó. Pochází z Japonska, kde je využíván pro své neobyčejné výživové hodnoty, zejména z důvodu vysoké koncentrace vitaminu K2 v jeho vzácné formě MK7, jakož i enzymu nattokinázy, jemuž Japonci připisují zvláštní význam. Tento výživový potenciál vzniká kvašením sójových bobů s využitím bakterií Bacillus subtilis. Působením bakterií se struktura sóji mění na formu s vysokou biodostupností výživových složek. Vitamin K přispívá ke správné srážlivosti krve a napomáhá udržovat optimální stav kostí.

Vitamin D3 obsažený ve výrobku pochází z lišejníků, a proto je vhodný i pro vegany a vegetariány. Nejdostupnějším vitaminem D rostlinného původu je vitamin D2, který je vstřebatelný lidským organismem v malém množství; vitamin D3 je zpravidla živočišného původu a získává se obvykle z lanolínu, látky podobné vosku, která je vedlejším produktem při čištění ovčí vlny. Hlavní biologická funkce vitaminu D spočívá v udržení správné hladiny vápníku a fosforu v krvi. Vitamin D pomáhá při vstřebávání vápníku, který je nezbytný pro zachování silných, zdravých kostí a zubů. Tento vitamín má zcela zásadní úlohu při podpoře imunitního systému, fungování svalů a dělení buněk.

Jedinečné složení přípravku DuoLife RegenOil Liquid Gold® ze třinácti nerafinovaných, za studena lisovaných rostlinných olejů obohacených přírodním vitaminem K2 MK7 a vitaminem D3 zajišťuje jeho maximální vstřebatelnost. Jak potvrzuje Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA), vitamin K2 MK7 a vitamin D3 sehrává rozhodující roli při udržování optimálního stavu kostí u osob starších třiceti let.

 

 

Složky:

Olej z pšeničných klíčků je lisovaný zastudena z naklíčených zrn. Jedná se o velmi cenný rostlinný tuk s bohatým obsahem Omega-3 kyselin, vitamínů, minerálních složek, lecitinu a fytosterolů. Další aktivní složkou oleje z pšeničných klíčků je oktakosanol, který má pozitivní vliv na výdrž, vylepšuje dobu reakce a vitalitu.

Konopný olej se získává ze semen konopí setého, které jsou zdrojem více než 400 látek. Asi 100 z nich zodpovídá za jejich charakteristickou vůni. Obsah mnohých aktivních látek podporuje fungování organismu.

Kukuřičný olej je zdrojem vitamínu E, který pomáhá chránit buňky organismu před oxidačním stresem. Díky obsahu fytosterolů podporuje pozitivně činnost močové a pohlavní soustavy.

Lněný olej má pozitivní vliv na fungování oběhového systému, díky přítomnosti Omega-3 kyselin. Lignany obsažené v oleji mají pozitivní vliv na správnou peristaltiku střev, podporují činnost trávicí soustavy. Kromě toho lněný olej pozitivně ovlivňuje práci nervového systému.

Ostropestřecový olej obsahuje silymarin, flavonoidy, biogenní aminy, organické kyseliny, vitaminy C a K, fytosteroly a třísloviny, které mají pozitivní vliv na činnost organismu. Nejdůležitější je však silymarin, který je silný antioxidant, podporující činnost jater.

Sezamový olej je to jeden z nejbohatších zdrojů fytosterolů, které mají pozitivní vliv na činnost organismu. Kromě toho olej obsahuje sezamolin, který pozitivně ovlivňuje činnost oběhové soustavy. Sezamová semínka jsou pokladnici vápníku, který je základním stavebním materiálem kostí a zubů, čímž zároveň podporují kostru a klouby.

Olej z vlašských ořechů obsahuje poměrně velké množství kyseliny linolenové a linolové a je to zdroj vitaminu E a kyseliny ellagové. Ořechový olej také obsahuje hodně vitamínů A a B. Konzumace tohoto oleje podporuje myšlenkovou činnost, proto je doporučován osobám, které se učí nebo vyvíjejí intelektuální činnost.

Olej z oříšků borovice limby získává se ze surovin rostoucích na ekologicky čistém území Sibiře, kde od starodávných dob bylo známo, že dary limby to je jedno z nejdůležitějších bohatství tajgy. Obsah vitamínů ze skupiny E v limbovém oleji je pětkrát vyšší, než v olivovém oleji. Přítomnost řady aktivních složek pozitivně ovlivňuje činnost trávicího systému.

Olej z makadamových ořechů má výjimečnou oříškovou vůni, skládá se ze 70% z prospěšných nenasycených mastných kyselin, lecitinu, vitamínu A, thiaminu, riboflavinu a niacinu. Přítomnost řady aktivních látek pozitivně ovlivňuje regeneraci organizmu.

Olej z hroznových semínek díky přítomnosti vitamínu E, který je antioxidant, pomáhá chránit organismus proti volným radikálům, pozitivně ovlivňuje nervový systém a rovnováhu organismu a má prospěšný účinek na vzhled pokožky.

Slunečnicový olej je především přirozený zdroj vitamínu E, betakarotenu, lecitinu a skupiny nezbytných nenasycených mastných kyselin, které mají pozitivní vliv na organizmus člověka.

Slunečnicový olej s výtažkem z plodů rakytníku, pro který je typický velký obsah vitamínu A v podobě karotenoidů, zodpovídajících za podporu regeneračních procesů organismu a za antioxidační působení oleje. Kromě toho karotenoidy zlepšují barvu kůže a podporuji ochranu proti slunečnímu záření.

Slunečnicový olej s výtažkem z šípků, to je perfektní zdroj polynenasycených mastných kyselin, včetně linolové kyseliny. Dodávání ve vhodném množství kyseliny linolové podporuje udržení optimální úrovně cholesterolu v krvi.

Přírodní vitamín D3 je ve výrobku  pochází z lišejníků, a proto je vhodný pro vegany a vegetariány. Nejdostupnější vitamin D rostlinného původu je vitamin D2, v nevelkém množství přisvojovaný lidským organismem. Vitamín D3 je zpravidla živočišného původu, který se získává obvykle z lanolínu - žluté mazlavé látky během čištění ovčí vlny. Hlavní biologická funkce vitaminu D spočívá v udržení příslušné hladiny vápníku a fosforu v krvi. Vitamin D pomáhá při přisvojování vápníku, který je nezbytný pro zachování silných, zdravých kostí a zubů. Tento vitamin hraje zcela zásadní roli při podpoře imunitního systému, jakož i fungování svalů a buněčného dělení.

Přírodní vitamín K2 MK7 je původem výtažek z nattó. Nattó je původem z Japonska, kde byla tato rostlina využívána pro své mimořádné výživové hodnoty, zejména pro vysokou koncentraci vitaminu K2 v její vzácné formě MK7, jakož i enzymu nattokináza, jemuž Japonci připisují zvláštní význam. Tento výživový potenciál vznikl kvašením sojových bobů s využitím bakterií Bacillus subtilis. Aktivní struktura sóji se mění na formu s vysokou biodostupností výživových složek. Vitamin K přispívá ke správné srážlivosti krve a napomáhá k udržení zdravých kostí.

Snadné dávkování díky sosátku.

 

Složení:

Slunečnicový olej, lněný olej, kukuřičný olej, slunečnicový olej s extraktem z rakytníku, konopný olej, olej z vlašských ořechů, slunečnicový olej s extraktem z šípků, olej z pšeničných klíčků, olej z hroznových jader, olej z sezamových jader, olej z jader ostropestřce, olej z ořechů makademie, olej z cedrových ořechů, přírodní vitamin K2 MK7 (menachinon) získaný z extraktu z nattó, přírodní vitamin D3 (cholekalciferol) extrahovaný z lišejníků, přírodní vitamin E (d-alfa-tokoferol) extrahovaný ze slunečnicového oleje, antioxidant — směs tokoferolu se slunečnicovým olejem.

 

Způsob požití:

5 ml jednou denně, nejlépe během jídla. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. 5 ml porce odpovídá objemu jedné kávové lžičky.

 

Upozornění:

Prostředek skladujte v pokojové teplotě v místě nedostupném pro malé děti. Po otevření přechovávejte v chladničce a spotřebujte do 90 dní. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Alergie na kteroukoli složku výrobku. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Výrobek nelze používat jako náhražku pestré stravy. Ti, kteří užívají antikoagulanty (léky snižující srážlivost krve), by tento výrobek neměli užívat bez konzultace s lékařem.

Neobsahuje konzervanty ani geneticky modifikované výrobky.

Datum minimální trvanlivosti: potisk vedle čárového kódu. Číslo šarže se nachází v podobě potisku na povrchu skleněné láhve.

 

 

Duolife Liquid Gold je produkt, který obsahuje omega-3 mastné kyseliny, což jsou zdravé tuky, které mají různé potenciální výhody pro zdraví. Zde je několik skupin lidí, pro které by tento produkt mohl být vhodný:

  1. Lidé s kardiovaskulárními problémy: Omega-3 mastné kyseliny jsou známé tím, že podporují zdraví srdce a cév. Mohou pomoci snižovat hladinu triglyceridů v krvi, regulovat krevní tlak a snižovat zánět v cévách, což může snižovat riziko srdečních chorob.

  2. Lidé s vysokým rizikem srdečních onemocnění: Lidé s rodinnou anamnézou srdečních chorob nebo s dalšími rizikovými faktory, jako je vysoký cholesterol, mohou mít prospěch z omega-3 mastných kyselin k prevenci srdečních problémů.

  3. Lidé s kloubními problémy: Omega-3 mastné kyseliny mohou mít protizánětlivé účinky a pomáhat snižovat bolest a zánět u lidí s artritidou nebo jinými kloubními potížemi.

  4. Těhotné a kojící ženy: Omega-3 mastné kyseliny jsou důležité pro správný vývoj mozku a nervového systému plodu. Těhotné a kojící ženy by měly mít dostatečný příjem omega-3 mastných kyselin.

  5. Děti: Omega-3 mastné kyseliny mohou být prospěšné pro zdravý vývoj mozku a nervového systému u dětí. Produkty obsahující omega-3 mastné kyseliny mohou být vhodné pro děti.

  6. Lidé s obecným zájmem o zdravou výživu: Omega-3 mastné kyseliny mají mnoho potenciálních výhod pro celkové zdraví. Lidé s obecným zájmem o péči o své zdraví mohou zařadit Duolife Liquid Gold do své stravy jako způsob, jak získat tyto prospěšné tuky.

 

Tabulka složení:

Složení:

5 ml

50 ml

100 ml

Vitamín K2 MK7 (menachinón)

75 μg (100%*)

750 μg (1000%*)

1500 μg (2000%*)

Vitamín D3 (cholekalciferol)

37,5 μg (750%*)

375 μg (7500%*)

750 μg (15000%*)

Vitamin E (d-alfa-tokoferol)

12 mg (100%*)

120 mg (1000%*)

240 mg (2000%*)

*RHP – Referenční hodnota příjmu pro průměrnou dospělou osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz