Milí zákazníci, na vaše objednávky v hodnotě nad 1 200 Kč je doprava ZDARMA. Užijte si ve zdraví vaše nákupy!

Duolife Medical Formula ProImmuno

Kód: 129
Značka: DuoLife
986 Kč
Skladem

ProImmuno® - podpora organismu

Přispívá k posílení imunitního systému, oběhové soustavy a respiračního ústrojí.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek k nákupu
maličkost, která potěší
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednávce nad 1 200Kč
Odborné poradenství
Odborné poradenství
v oblasti zdraví

Detailní popis produktu

DuoLife Medical Formula ProImmuno® je přípravek vyrobený z pečlivě vybraných přírodních složek, které vytváří jedinečné složení v souladu se zásadami synergie. Použité složky jsou dostupné v podobě izolovaných účinných látek nebo ve formě surovin standardizovaných na obsah účinných látek. Znamená to, že obsah zdraví prospěšných látek v doplňku stravy je přesně definován a zaručen. Jejich vysoká a klinicky prokázaná biologická dostupnost zajišťuje správné vstřebávání, čímž umožňuje podporu imunitního systému, oběhové soustavy a respiračního ústrojí – obzvlášť v případě virových infekcí totiž průběh onemocnění závisí do značné míry na jejich stavu.
 
Působení mnoha použitých surovin bylo potvrzeno řadou vědeckých publikací a klinických studií. Podle vědeckých výzkumů mohou složky přípravku DuoLife Medical Formula ProImmuno® přímo přispívat k podpoře organismu v boji proti bakteriálním a virovým infekcím. Mohou také podporovat tělo v boji proti zánětům doprovázejícím infekce.
 

Klíčové vlastnosti DuoLife Medical Formula ProImmuno®:

Pomáhá organismu v boji proti virovým infekcím a záněty
Záměrně vybrané složky výrobku podporují imunitní systém a respirační ústrojí, pomáhají tělu bojovat s infekcemi typickými pro období podzim-zima-jaro jako např. chřipka nebo jiné virové infekce. Pomáhají chránit organismus v případě snížené imunity, zejména v sezóně příznivé pro vznik infekcí.
Vysoká klinicky prokázaná biologická dostupnost složek
Mnoho výrobců volí složení výrobku pouze z hlediska množství aktivních látek. Ve společnosti DuoLife je stejný význam přikládán míře jejich vstřebatelnosti. Pouze vysoká biologická dostupnost zaručuje účinnost a prospěšnost pro zdraví.
Vysoký obsah potenciálních inhibitorů virových proteáz
Podle vědeckých pozorování inhibitory virových proteáz mohou pomoci organismu v boji proti virovým infekcím.
 
Inovativní kombinace standardizovaných fytonutrientů
Standardizace surovin zaručuje, že v každé dávce přípravku nalezneme stejnou dávku účinných látek.
 
Mnohostranné působení
Vedle přímého účinku mají jeho složky také další zdraví prospěšné vlastnosti, zejména pak antioxidační účinky, které pomáhají snižovat oxidační stres a udržovat optimální činnost imunitního systému, srdce, cév a mozku. Tělo se sníženou imunitou, zatížené dalšími chronickými nemocemi je vystaveno většímu nebezpečí vážného průběhu infekcí, zejména těch virových.
Jasný původ složek a jejich fungování potvrzené testy
Původ suroviny má významný vliv na jeho kvalitu. Společnost DuoLife dohlíží na to, aby suroviny pocházely z nejcennějších odrůd a regionů a jejich účinek byl potvrzen nejnovějšími vědeckými výzkumy.
Synergický účinek
Synergický účinek znamená vzájemné doplňování účinku živin, které jim pomáhá v maximálním množství proniknout do buněk organismu a zároveň posiluje jejich individuální působení. Snaha vyloučit antagonisty, které blokují absorpci aktivních složek, umožňuje biologickou dostupnost dále zvýšit. Současné použití obou principů umožňuje zvýšit vstřebatelnost a optimalizovat účinek přípravku.
Patentované složky
Bohaté a jedinečné složky obsažené v inovativních přípravcích, které jsou chráněny ochrannou známkou ®, jsou výrobním tajemstvím společnosti DuoLife.
Přírodní fytonutrienty
Všechny použité složky jsou 100% přírodní. Výrobek DuoLife Medical Formula ProImmuno® neobsahuje žádná umělá barviva ani konzervační látky. Firma říká hlasité „ne!“ také GMO.
100% bezpečnost
Složky obsažené v našem výrobku jsou zcela bezpečné, certifikované a byly podrobeny řadě klinických testů.
 
„Ano“ pro vegetariány
Přípravek DuoLife Medical Formula ProImmuno® je ideální pro vegetariány.
 
 

Duolife ProImmuno je produkt navržený k podpoře imunitního systému a celkového zdraví. Jeho složení obsahuje látky, které mohou být prospěšné pro různé skupiny lidí, včetně:

  1. Lidé s oslabeným imunitním systémem: Duolife ProImmuno může být vhodný pro lidi, kteří mají oslabený imunitní systém, což může být způsobeno různými faktory, jako jsou stres, nedostatek spánku, chronické nemoci nebo léčba některými léky.

  2. Lidé se zvýšeným rizikem infekcí: Někteří lidé mají vyšší riziko infekcí, jako jsou děti, starší dospělí nebo lidé, kteří pracují nebo žijí v prostředí s větším rizikem expozice infekcím. Duolife ProImmuno může pomoci posílit jejich obranyschopnost proti nemocem.

  3. Lidé, kteří často trpí respiračními infekcemi: Pokud jste náchylní k respiračním infekcím, jako jsou chřipka nebo nachlazení, může Duolife ProImmuno pomoci posílit vaši obranyschopnost proti těmto infekcím.

  4. Lidé s obecným zájmem o péči o zdraví: Duolife ProImmuno může být také vhodný pro ty, kteří mají obecný zájem o podporu svého imunitního systému a udržení celkového zdraví.

 
 

Proč je vhodné užívat DuoLife Medical Formula ProImmuno®:

Doplněk stravy DuoLife Medical Formula ProImmuno® vychází z nejnovějších poznatků a vědeckých výzkumů, včetně těch z roku 2020, které probíhaly mimo jiné s ohledem na lepší diagnostiku nemoci COVID-19. Na jejich základě jsme vytvořili produkt, který byl vyvinut a připraven v poměru zajišťujícím původně předpokládaný účinek, tj. podporu těla v boji proti virovým infekcím. Celý proces spočívá ve čtyřech jednoduchých krocích:
 
Krok 1
Náležité vstřebávání díky vysoké biologické dostupnosti složek
Krok 2
Podpora při boji proti virům a zánětům
Krok 3
Neutralizace volných radikálů
Krok 4
Podpora celkové kondice organismu

 

 

Objevte složky DuoLife Medical Formula ProImmuno®:
 
Kvercetin – v přípravku DuoLife Medical Formula ProImmuno® je použita patentovaná složkaTM výtažku z květů jerlínu japonského, která je standardizovaná na kvercetin a vychází z fosfolipidové technologie ®. Díky tomu je biologická dostupnost kvercetinu a jeho farmakokinetický profil mnohem lepší než v případě použití běžné suroviny.
Výzkum prokazuje, že výtažek v podobě fosfolipidové složky je až 20násobně biologicky dostupnější ve srovnání s tradičním extraktem z kvercetinu. Důležité je, že dávka kvercetinu (250 mg) použitá v přípravku má biologickou dostupnost potvrzenou vědeckým výzkumem.
Samotný kvercetin se vyznačuje třemi hlavními zdraví prospěšnými vlastnostmi:
• podporuje činnost imunitního systému,
• pomáhá v boji organizmu proti zánětům,
• působí jako přirozený antioxidant.
Kvercetin patří do skupiny flavonoidů, které podle mnoha nejnovějších výzkumů vykazují účinky, jež mohou přímo podporovat tělo v boji proti virovým infekcím, včetně chřipkových..
Kvercetin přímo podporuje optimální funkce dýchacího a imunitního systému a pomáhá tak chránit organizmus se sníženou imunitou a také během období příznivém pro vznik infekcí. Svým pozitivním vlivem na zdraví napomáhá kvercetin také optimálnímu stavu srdce, cév, kloubů a trávicího traktu. Podporuje dobrý zdravotní stav organizmu, což je nesmírně důležité v souvislosti s účinným bojem proti virovým infekcím.
V klinických studiích má kvercetin příznivý vliv na funkce dýchacího a oběhového systému, a také podporuje organizmus v boji proti alergiím, včetně astmatu a alergické rýmy. Kvercetin posiluje také účinek vitaminu C, proto je ideální, když je doplňován spolu s přípravkem DuoLife Vita C.

Luteolin i apigenin – v přípravku DuoLife Medical Formula ProImmuno® je použit luteolin z výtažku z květů jerlínu japonského a apigenin z plodů grepu, a to v přísně standardizované dávce.
Tyto složky patří do skupiny flavonoidů a vyznačují se cennými vlastnostmi prospěšnými pro zdraví. Vědecké výzkumy, včetně těch nejnovějších, prokázaly, že luteolin a apigenin přispívají k podpoře fungování imunitního systému a dobrého zdravotního stavu organizmu během bakteriálních a virových infekcí, včetně koronavirových. Jakožto důležité antioxidanty podporují fungování oběhové soustavy, pomáhají redukovat hladinu cholesterolu a glukózy v krvi a přispívají ke zpomalení procesu stárnutí organismu.

Organický zinek – ve výrobku DuoLife Medical Formula ProImmuno® je použita patentovaná složka® organického zinku získaného z inaktivovaných buněk kvasinek Saccharomyces cerevisiae.
Složka vznikla podle zvláštního postupu, který umožnil získat zvýšené standardizované množství zinku a cenné nutriční hodnoty kvasinek: vitaminy, zejména skupiny B, minerály, aminokyseliny, vlákninu a další. V důsledku zachování biologického prostředí budou výše uvedené složky lépe vstřebávány. Kromě toho vitaminy skupiny B a vláknina poskytují přirozenou podporu činnosti zažívacího traktu.
Samotný zinek přispívá k udržování systémové homeostázy, působí v imunitních procesech organismu a minimalizuje toxický účinek těžkých kovů na činnost ústrojí a orgánů. Kromě toho je to důležitý antioxidant, který chrání buňky před oxidačním stresem. Vědecké výzkumy jednoznačně potvrzují, že zinek plní důležitou roli během procesu podpory organizmu v boji proti virovým infekcím.

Zelený propolis – je považován za jeden z nejcennějších propolisů na světě, sbírají ho včely z brazilské rostliny Baccharis dracunculifolia typické pro tropické oblasti. Svou zelenou barvu má díky chlorofylu přítomnému v mladých tkáních rostliny.
Zelený propolis obsahuje velké množství důležitých složek, mj. polyfenoly, vitaminy a minerály, avšak nejcennější z nich je artepilin C, který podporuje tělo v boji proti bakteriálním infekcím a zánětům. Surovina obsažená v doplňku stravy DuoLife Medical ProImmuno® je standardizovaná na artepilin C, což zaručuje přítomnost určité dávky v přípravku.
V mnohých vědeckých studiích má zelený propolis účinek, který může podporovat tělo v boji proti bakteriálním, virovým (včetně chřipkových virů), plísňovým a parazitárním infekcím. Kromě toho může přispívat k úlevě od zánětů.

Hnědý propolis (evropský) – výtažek – složka, která je v mnoha vědeckých studiích považována za nesmírně cennou z hlediska podpory imunitního systému. Surovinou, jejíž extrakt byl použit v doplňku stravy DuoLife Medical Formula ProImmuno®, je produkt, který sbírají včele medonosné zejména z černého topolu, což mu zajišťuje cenné složení a zdraví prospěšné vlastnosti. Vědecké výzkumy potvrzují, že zdraví prospěšné účinky výtažků propolisu jsou podmíněny přítomností četných přírodních polyfenolických sloučenin, jako je galangin.
Hnědý propolis má účinky doložené mnoha vědeckými výzkumy, klinickými a preklinickými studiemi, které mohou pomáhat tělu bojovat proti virovým a bakteriálním infekcím. Propolis navíc podporuje činnost imunitního systému, pomáhá chránit organismus během podzimního nebo jarního slunovratu a má příznivý účinek na řádné fungování respiračního ústrojí.

Šalvěj červenokořenná (dan shen, šalvěj čínská) – výtažek z kořene – má prokazatelné zdraví prospěšné účinky doložené vědeckými publikacemi a klinickými studiemi. Podporuje nejen činnost imunitního systému, ale také funkci dýchacích cest. Přispívá k udržování správné hladiny cholesterolu a glukózy v krvi, podporuje činnost ledvin, srdce a centrálního nervového systému. Podporuje dobrý zdravotní stav organizmu, což je nesmírně důležité v souvislosti s účinkem šalvěje červenokořenné v boji proti virovým infekcím.
Jako doplněk stravy je dan shen první tradiční čínskou rostlinou zapsanou do amerického lékopisu schválenou FDA (Food and Drug Administration) pro klinické studie. Jeho mimořádně hodnotnými aktivními složkami jsou tanshinony, zejména tanshinon IIA, který může pomoci chránit tělo před viry včetně koronaviru, což bylo podpořeno vědeckými výzkumy in vitro. Surovina obsažená v ProImmuno® je standardizována na tanshinon IIA a máme tak záruku přítomnosti určité dávky této složky v přípravku.
 

Skladování a konzumace:

Počet ks v balení:
60 ks

Doporučené dávkování
1-2 kapsle denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu. Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.

Kontraindikace
Přecitlivělost na kteroukoli složku přípravku. Přípravek by neměl být užíván během těhotenství a kojení.

Skladování
Uchovávejte při pokojové teplotě a mimo dosah malých dětí.

Složení: patentovaná formule ProImmuno® flavonoidů z  květů jerlínu japonského (Styphnolobium japonicum) standardizovaná na obsah kvercetinu s  fosfolipidy a luteolinu, patentovaná formule organického zinku získaná z inaktivovaných buněk kvasinek Saccharomyces cerevisiae, inulin z kořene čekanky obecné (Cichorium intybus), výtažek z propolisu standardizovaný na obsah galanginu, výtažek z propolisu zeleného standardizovaný na obsah artepilinu C, výtažek z kořene šalvěje červenokořenné (Salvia miltiorrhiza) standardizovaný na obsah tanšinonu IIA, apigenin z plodů grapefruitu (Citrus paradisi). Složení obalu: organický derivát celulózy (HPMC), guma gellan, měďnaté komplexy chlorofylů a  chlorofylinů (barvivo). Protispékavá látka: oxid křemičitý.

 

Tabulka složení:

Obsah složek v denní porci výrobku

1 tobolka

2 tobolky

ProImmuno® vyhrazená formule flavonoidů získaných z jerlínu japonského (Styphnolobium japonicum)

z toho quercetin, fosfolipidová formule

z toho luteolin z extraktu z květů 10 : 1

145 mg

125 mg

17,5 mg

70 mg

250 mg

35 mg

Vyhrazená formule získaná z inaktivovaných buněk kvasinek Saccharomyces cerevisiae

z toho organický zinek

100 mg

5 mg
50% RHP*

200 mg

10 mg
100% RHP*

Výtažek z propolisu

z toho galangin

30 mg

0,9 mg

60 mg

1,8 mg

Výtažek z propolisu zeleného

z toho artepilin C

20 mg

0,1 mg

40 mg

0,2 mg

Výtažek z kořene šalvěje červenokořenné (Salvia miltiorrhiza)

z toho tanshinone IIA

15 mg

0,75 mg

30 mg

1,5 mg

Apigenin z plodů grapefruitu (Citrus paradisi)

2,5 mg

5 mg

*RHP – Referenční hodnota příjmu pro průměrnou dospělou osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz