Milí zákazníci, na vaše objednávky v hodnotě nad 1 200 Kč je doprava ZDARMA. Užijte si ve zdraví vaše nákupy!

Pro Vita C Hand Cream 75ml

Kód: 174
Značka: DuoLife
370 Kč
Skladem

Krém na ruce Pro Vita C Hand Cream díky vitaminové složce ECF Pro Nutri-Form™ obohacené o kakaové máslo, bambucké máslo, mangové máslo, betain, trehalózu, alantoin a panthenol aktivně hydratuje, zklidňuje, vyhlazuje a regeneruje pokožku rukou. Pravidelné používání krému na ruce Pro Vita C pomáhá snižovat viditelnost prvních známek stárnutí pokožky.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek k nákupu
maličkost, která potěší
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednávce nad 1 200Kč
Odborné poradenství
Odborné poradenství
v oblasti zdraví

Detailní popis produktu

Nejnovější vědecké výzkumy1–6 potvrzují přímou souvislost mezi zdravím a duševní pohodou, vzhledem a stavem pokožky. Kůže je jedním z největších orgánů lidského těla a plní řadu důležitých funkcí, včetně ochrany před škodlivými vnějšími vlivy a regulace tělesné teploty. Důležitá je však nejen její fyzická ochrana, ale také její stav a vzhled. Díky vědeckým výzkumům už víme, že stav naší pokožky úzce souvisí s naším celkovým zdravím a duševní pohodou. Nezdravý životní styl, stres, znečištění a špatná strava mohou ovlivnit stav pokožky. Naopak zdravý životní styl, správná strava a pravidelný pohyb, stejně jako dobrá péče o pokožku mohou pomoci udržet její krásný vzhled. To vše potvrzuje, že zdraví a duševní pohoda úzce souvisí se vzhledem a stavem pokožky, která je důležitým aspektem našeho každodenního života a je třeba o ni řádně pečovat.

Na počátku našeho hledání byl komplexní a holistický přístup k péči o zdraví a tělo. Kosmetické přípravky DUOLIFE byly upraveny v souladu s myšlenkou #DUOLIFEGoUP! Díky vylepšenému složení bylo současné portfolio kosmetiky obohaceno o více účinných látek, které přispívají k účinnější péči o pokožku i vlasy a dodávají jim krásný vzhled. To není vše, co myšlenka #DUOLIFEGoUP! v oblasti kosmetických přípravků DUOLIFE nabízí. Díky vitaminové složce ECF Pro 24/7 Nutri-Form™ obohacené o účinné látky zajistí krém na ruce Pro Vita C Hand Cream komplexní péči o pokožku rukou.

 

Nejnovější vědecké objevy potvrzují přímý vztah mezi zdravím a sebejistotou a vzhledem s kondicí kůže. Kůže je největším orgánem našeho organismu, který je spojen přímo s nervovým systémem. Vývoj vědy vedl k přelomu ve vnímání role a významu spojení mozek-kůže a ke vzniku nové větve lékařství: psychodermatologii. Kůže a mozek se vyvíjí ze stejného zárodečného listu – ektodermu, z čehož bez pochyb mohou vyplývat vzájemná působení mezi nimi.

Komplexní a holistický přístup k otázce péče o zdraví a organizmus stálo na počátku našeho hledání. Jejich efektem je zcela nová kategorie produktů, která je ideálním doplněním suplementace produktů DuoLife. Díky využití střeženého složení 24/7 Nutri-Form™, které se dokonale hodí pro každý druh pokožky a každé roční období, kosmetika DuoLife Beauty Care využívá nejnovější vědecké poznatky pro optimální výživu pokožky plynoucí přímo z přírody.

 
Vitamín C
 • napomáhá k ochraně buněk před oxidačním stresem
 • napomáhá při správné produkci kolagenu
 • vykazuje silné antioxidační působení
 • oddaluje proces stárnutí organizmu
 • podporuje přirozené obranné mechanismy organizmu
 • podporuje udržování správného stavu pojivové tkáně
 • podporuje regeneraci redukované formy vitamínu E
 
Krém na ruce DuoLife Vita C Beauty Care
 • snižuje známky stárnutí pokožky
 • tvoří okluzní ochrannou vrstvu
 • zmírňuje podráždění a regeneruje
 • zlepšuje napnutí kůže
 • hydratuje a vyhlazuje

 

 

 

Krém na ruce DuoLife Vita C Beauty Care je ideálním doplněním potravinových doplňků DuoLife Vita C. Spojením výhod přípravku v tekuté formě s výjimečnými vlastnostmi krému se komplexně postaráte o své zdraví a správnou kondici kůže. Nechejte se překvapit vlastní krásou

 

Jak působí účinné látky v krému Pro Vita C Hand Cream

 

Komplex vitaminů E, C a F:

má antioxidační vlastnosti;

chrání pokožku před účinky stárnutí;

pomáhá udržet mladistvý vzhled pokožky rukou.

Panthenol:

Díky intenzivnímu hydratačnímu účinku se zvláště hodí v kosmetice pro velmi
suchou pokožku

působí proti podráždění

Trehalóza:

hydratuje

zabraňuje ztrátě vody z pokožky.

Betain:

zklidňuje

hydratuje

vyhlazuje

Bambucké máslo:

je bohatým zdrojem vitaminů A a E

intenzivně hydratuje

regeneruje

má vlastnosti zpomalující stárnutí pokožky.

Kakaové máslo:

je bohatým zdrojem antioxidantů

intenzivně zvlhčuje

regeneruje

omezuje počáteční známky stárnutí pokožky.

Mangové máslo:

je bohatým zdrojem vitaminů C a E

intenzivně zvlhčuje

znatelně vyhlazuje pokožku rukou.

 

Doporučujeme pořídit i Vita C Peeling na 1-2 x týdenní sprchu pomocí Peelinbgu odstranit starou kůži.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz