Milí zákazníci, na vaše objednávky v hodnotě nad 1 200 Kč je doprava ZDARMA. Užijte si ve zdraví vaše nákupy!

LAZIZAL® Rich Face Lifting Cream 50 ml

Kód: 240
Značka: LAZIZAL
ZDARMAZDARMA
CREAM 2
2 350 Kč
Skladem

LAZIZAL® Rich Advanced Face Lifting Cream 50 ml je expertní péče se složením inspirovaným přírodou. Byl navržen s přihlédnutím k potřebám pleti na tváři, krku a ve výstřihu. Jedná se o kombinaci unikátních a inovativních aktivních složek založenou do nevídané míry na přírodní bázi.

KRÁTKÉ  2 MIN VIDEO EN (CZ TITULKY)

 

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek k nákupu
maličkost, která potěší
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednávce nad 1 200Kč
Odborné poradenství
Odborné poradenství
v oblasti zdraví

Detailní popis produktu

Co by si přála vidět zralá žena, když se podívá do zrcadla? Krásu, ženskost, sílu?
Všechny tyto vlastnosti dohromady! Krása má mnoho rozměrů a jedním z nich jste právě Vy. LAZIZAL® Rich Advanced Face Lifting Cream 50 ml zajistí péči o vás, vaši pokožku a vaši krásu.
Jak dlouho podle vás potrvá, než na vlastní kůži pocítíte a uvidíte účinky přípravku proti vráskám?
30 vteřin, 30 minut, 30 dní. Pouze tolik času potřebujete, abyste proměnila svou pokožku… a zaznamenala účinek krému LAZIZAL® Rich Advanced Face Lifting Cream 50 ml, který vám vrátí vaši krásu, jež s věkem vymizela.
Název LAZIZAL® je palindrom – výraz, který se čte stejně zleva doprava i zprava doleva. Palindromům byl již od starověku připisován magický význam. Lidé také věřili, že jimi lze vyjádřit to, co je zdánlivě nevyjadřitelné. Magický je nejen název značky, ale také to, co se pod ní skrývá.
 
 
 
Jak to funguje?
Často se věnujeme mnoha aktivitám a vedeme intenzivní životní styl. Máme notoricky málo času. Práce, stres, napětí, nedostatek odpočinku a málo spánku – tyto faktory na nás působí destruktivně. Bohužel, s každým dalším dnem a měsícem se tohle vše odráží na pokožce. Co máme dělat, když si přejeme rychle zlepšit vzhled pokožky a požadujeme dlouhodobé účinky?
Přípravek LAZIZAL® Rich Advanced Face Lifting Cream 50 ml je určen pro zralou pleť. Jedná se o víceúčelový kosmetický přípravek s okamžitým a dlouhodobým účinkem v mnoha oblastech:
 
 
Víte, že...
1. V přípravku jsou použity dvě inovativní účinné látky: Sirtalice a Munapsys, které zajišťují okamžitý lifting a zlepšení kontur obličeje.
2. Krém je obohacen o močovinu – látku, která poskytuje pleti dodatečnou, vysokou hydrataci a regeneruje pokožku.
3. Krém v nové podobě je dostupný ve skleněné nádobce s ochrannou fólií, která zajišťuje nejvyšší kvalitu přípravku a bezpečnou aplikaci.
4. Ochranná fólie a špachtlička pro nanášení krému zaručují bezpečné a hygienické použití.
5. Účinky krému proti vráskám vychází z nepřetržitého procesu, tedy vzhled a stav pleti budou ze dne na den stále lepší.
6. Účinky působení produktu jsou viditelné již 30 minut po aplikaci.
7. Obsah přírodních látek v přípravku je až 97,23 %.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz