Milí zákazníci, na vaše objednávky v hodnotě nad 1 200 Kč je doprava ZDARMA. Užijte si ve zdraví vaše nákupy!

EWS diagnostika na základě buněčné odpovědi

Kód: 207
500 Kč
Skladem

V živém organismu dochází co nejdříve ke změnám na bioinformační a bioenergetické úrovni a následně na molekulární a buněčné úrovni . Tyto změny na sebe ještě neupozorňují žádnými příznaky, takže naše smysly ještě neindikují nemoc. Teprve později , když je poškození tak velké , že ovlivňuje fungování jednoho nebo více orgánů, zaznamenáváme abnormality, kterým často ani nevěnujeme pozornost.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek k nákupu
maličkost, která potěší
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednávce nad 1 200Kč
Odborné poradenství
Odborné poradenství
v oblasti zdraví

Detailní popis produktu

Patří mezi ně mimo jiné známky jako únava, neklid, drobné poruchy spánku, čelní citlivost, ztráta chuti k jídlu nebo neustálý hlad a obžerství atd.

Elektromagnetické vlny , které opouštějí lidské tělo, přesně indikují stav těla , protože vykazují jiný vzor, ​​pokud dojde k jakékoli změně v jejich fungování. Pokud dokážeme určit tyto vzory, je velká šance, že dokážeme určit i stav těla a můžeme jej odvodit ze srovnání elektromagnetických vln.

Se zařízením EWS Analyzer je možné porovnávat rezonanční databázi uloženou v počítači s hodnotami vyzařovanými tělem, abyste získali představu o změnách v těle - ještě dříve, než se onemocnění rozvine .

CO JE EWS ANALYZER?

Pomocí zařízení/programu EWS Analyzer můžeme posoudit naši aktuální fyzickou kondici.

Zařízení integruje bioinformatiku, elektroniku a další vědy. Jeho teoretickým základem je kvantová fyzika. Zařízení využívá nejmodernější elektronické techniky k měření a sběru slabých, nevyvážených magnetických polí tělesných buněk pro analýzu. Na základě průzkumu si tester udělá obrázek o fyzickém a energetickém stavu testované osoby. Výsledky testů však nemají diagnostickou hodnotu, mají pouze informativní charakter. Test pomocí analyzátoru EWS je neinvazivní a dokáže rychle posoudit fungování lidského těla.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz