Milí zákazníci, na vaše objednávky v hodnotě nad 1 200 Kč je doprava ZDARMA. Užijte si ve zdraví vaše nákupy!

Duolife Medical Formula ProRelaxin®

Kód: 141
Značka: DuoLife
886 Kč
Skladem

Doplněk stravy ProRelaxin®, díky dokonale vybraným složkám, napomáhá k uklidnění a usnadňuje obnovu emocionální rovnováhy. Pomáhá poradit si rovněž s neklidem, stresem, problémy s usínáním a neklidným spánkem. Podporuje fyzické a psychické sebevědomí, jakož i paměť a schopnost soustředění.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek k nákupu
maličkost, která potěší
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednávce nad 1 200Kč
Odborné poradenství
Odborné poradenství
v oblasti zdraví

Detailní popis produktu

DuoLife MEDICAL FORMULA PRORELAXIN® NEW je výživový doplněk, který napomáhá zklidnění, relaxaci a zklidnění nervů, podporuje dobrý spánek v noci a optimální emoční rovnováhu během
dne. Kompozice přírodních ingrediencí, včetně patentované formule z plodů citroníku pomerančového, je obsažena v inovativních tobolkách s opožděným uvolňováním, které zlepšují
absorpci aktivních látek.

DuoLife MEDICAL FORMULA PRORELAXIN® NEW obsahuje rostlinné extrakty, spirulinu a L-tryptofan. přípravek je cenným zdrojem aktivních látek, přispívá ke správné mozkové činnosti a udržuje duševní kondici, čímž přispívá k ochraně organismu před záchvaty migrény a podporuje ho v případě zhoršení nálady.

SLOŽENÍ: 100 % bio přírodní kosmetický výživový doplněk stravy pro každý den.  

 

Duolife Prorelaxin je produkt, který je navržen tak, aby pomáhal uvolňovat stres, podporovat relaxaci a zlepšovat celkovou pohodu. Zde je několik skupin lidí, pro které by tento produkt mohl být vhodný:

  1. Lidé trpící stresem a úzkostí: Duolife Prorelaxin může být vhodný pro ty, kteří trpí stresem, úzkostí nebo napětím. Obsahuje složky, které mohou pomoci uvolnit nervy a podpořit relaxaci.

  2. Lidé s nespavostí: Pro ty, kteří mají potíže se spaním způsobené stresem a úzkostí, může Duolife Prorelaxin pomoci zlepšit kvalitu spánku a usnadnit usínání.

  3. Lidé s bolestí svalů a svalovým napětím: Složky obsažené v Duolife Prorelaxin mohou mít protizánětlivé a uvolňující účinky, což může pomoci lidem s bolestí svalů nebo svalovým napětím.

  4. Lidé s obecným zájmem o péči o duševní a emocionální pohodu: Duolife Prorelaxin může být vhodný pro ty, kteří mají obecný zájem o péči o svou duševní a emocionální pohodu, a chtějí najít přírodní způsob, jak se uvolnit a snížit stres.

  5. Lidé, kteří chtějí podporovat své nervové zdraví: Nervové zdraví je důležité pro celkové pohodlí a pohodu. Duolife Prorelaxin může být součástí péče o nervový systém.

 

ProRelaxin® (vyhrazená formule získaná z plodů pomeranče čínské (Citrus sinensis)) podporuje správnou činnost centrální nervové soustavy a odolnost organismu vůči stresu.

ProRelaxin® se doporučuje při stavech všeobecné únavy a nervového vyčerpání. Dodává organismu mnoho cennych složek pomáhajících ve stavech nervového napětí. Přispívá k dosažení stavu dobré nálady a napomáhá k uvolnění.

Práškové chmelové hlávky obsahují aromatickou pryskyřici (lupulin), éterický olej, hořké látky a další složky podporující nervový systém. Fungují efektivně v případě potíží s usínáním a zlepšují kvalitu spánku. Také zvyšuje náladu a zlepšuje kognitivní funkce.

Chmelové šišky šišky v prášku obsahují aromatickou pryskyřici (lupulin) silici, éterický olej, glykosidy a jiné látky, které podporují činnost nervového systému. Vykazují pozitivní činnost při problémech s usínáním a zlepšují kvalitu spánku. Zlepšují sebedůvěru a podporují poznávací funkce.

Listy meduňky v prášku obsahují terpeny, pozitivně ovlivňují centrální nervovou soustavu. Pomáhají udržovat psychickou a fyzickou rovnováhu, uklidňují nervový systém ve stavech vyčerpání organismu a pomáhají zvládat stavy úzkosti.

Výtažek z květů levandule je bohatý zdroj éterických olejů, které pomáhají udržet správné psychické funkce a příslušnou funkci nervového systému. Přičiňují se ke snižování pocitu únavy a vyčerpání. Má adaptogenní vlastnosti, pomáhá v udržení optimální duševní aktivity, podporuje fyzické a duševní schopnosti v případech oslabení a únavy.

Výtažek z květů šafránu se používá jako podpora při potížích s usínáním. Pomáhá udržet duševní rovnováhu, podporuje správnou syntézu některých neurotransmiterů, snižuje pocit únavy a vyčerpání. Pozitivně ovlivňuje emocionální rovnováhu.

L-Tryptofan je aminokyselina nezbytná pro správnou funkci organismu a produkci serotoninu v mozku. Doporučuje se při nespavosti a špatné náladě. Podporuje organismus udržet stav uvolnění a klidu. Pomáhá taktéž zachovat sebedůvěru a pohodu.

Výtažek z kořene maca je zdrojem dobře vstřebatelné bílkoviny. Podobně jak ženšen patří k rostlinám s adaptogenními vlastnostmi. Kořen maca navíc pomáhá při stavech špatné nálady a nervového vypětí a podporuje poznávací procesy.

Spirulina obsahuje komplex vitaminů ze skupiny B, včetně vitaminu B12, výborně podporuje buňky centrální nervové soustavy. Přírodní spirulina se vyznačuje vysokou vstřebatelností, kolem 85 - 95%.Je složena z kompletních aminokyselin, proto může blahodárně působit na obnovu nervového systému a ochranu mozkových buněk.

 

ZPŮSOB POUŽITÍ: 1-2 kapsle denně. Nepřekračujte maximální denní doporučenou dávku.


MINIMÁLNÍ TRVANLIVOST : Datum je uvedeno na obalu výrobku.

SKLADOVANÍ : Skladujte v pokojové teplotě v místě nedostupném pro malé děti.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz