Milí zákazníci, na vaše objednávky v hodnotě nad 1 200 Kč je doprava ZDARMA. Užijte si ve zdraví vaše nákupy!

DUOFIT 10

Kód: 363
VEGAN
Značka: DuoLife
3 911 Kč
Skladem

Tento balíček sestavila lékařská výživová poradkyně paní Malgorzata Bellwon se svým týmem a ověřila jej v praxi na desítkách klientů. Koupí tohoto balíčku získáte zároveň i přístup k unikátnímu ebooku, kde vás krok po kroku během deseti dnů podpoříme v redukci hmotnosti. Skvělé výsledky vás jistě neminou.

Díky změně chování , vás edukujeme i k návykům, díky kterým se nedostaví známý jojo efekt.

Následně doporučujeme užívat po deseti dnech i balíček DUOLIFE BALANCE.

Díky registraci ZDE, získáte 15% slevu (3324 Kč) a EBOOK ZDARMA, který vám zašleme na email a přístup do platformy na Facebooku. Najdete pak v sekci  OBCHOD a SADY VÝROBKŮ.

 

Možnost koupit od výrobce za plnou cenu na oficiálních stránkách ZDE

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek k nákupu
maličkost, která potěší
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednávce nad 1 200Kč
Odborné poradenství
Odborné poradenství
v oblasti zdraví

Detailní popis produktu

Spolu se sadou DUOFIT 10 dostáváte od specialisty připravený e-book program, který obsahuje mimořádně cenné tipy na zdravý životní styl a správnou výživu. Program obdržíte e-mailem po zakoupení sadya . Doporučená doba suplementace je 10 dní. Doporučujeme používat program dvakrát ročně. Proto je výborným nástrojem k nastartování procesu budování a utváření správných stravovacích návyků a zdravého životního stylu.

DUOFIT 10 obsahuje:

1x DUOLIFE Chlorofil

1x ProSlimer®;

1x SHAPE CODE® Protein Shake 700 g;

1x DUOLIFE Fiber Powder 15 x 10 g;

1x FIZZY EASY Electrolyte Complex.

2. svačina:

FIZZY EASY Electrolyte Complex – 1 tableta rozpuštěná ve sklenici (250 ml) studené vody po jídle.

Čas oběda:

ProSlimer® – 1 kapsle 30 minut před obědem;

DUOLIFE Chlorofil* – 10 ml rozpuštěných ve sklenici (250 ml) vody před jídlem.

Večer:

 
 ProSlimer® – 1 kapsle 30 minut před obědem;
 
DUOLIFE Chlorofil* – 10 ml rozpuštěných ve sklenici (250 ml) vody před jídlem.
 

** SHAPE CODE® Protein Shake a vláknitý prášek DUOLIFE můžete také používat zaměnitelně během svačiny. Doba konzumace závisí na použité stravě.

 

Dobré vědět

1) Sada DUOFIT 10 je vynikajícím nástrojem, který vás naučí, jak budovat zdravé stravovací návyky a snažit se o optimální kondici těla. Zároveň připraví tělo na další suplementaci pomocí sady DUOFIT BALANCE. Nezapomeňte, že nepoužité produkty ze sady DUOFIT 10 můžete použít v další fázi suplementace.

2) Suplementace je určena pro dospělé. Jeho doporučená doba je 10 dní. Doporučujeme používat program dvakrát ročně. V případě pochybností doporučujeme konzultaci s lékařem nebo dietologem.

3) Spolu se sadou DUOFIT 10 obdržíte e-mailem e-book plnýa cenných rad a tipů, který je výborným nástrojem pro nastartování procesu budování a formování správných stravovacích návyků a zdravého životního stylu. Používejte cenné dietní tipy v nich obsažené, provádějte tělesné měření, plánujte a zaznamenávejte si množství jídel, která jíte, a množství vody, kterou pijete. S tím vším vám pomůže náš e-book.

 

4) Praktické tipy

-Pamatujte, pijte hodně vody! Při suplementaci sadou DUOFIT 10 doporučujeme vypít 2 litry vody denně, tzn. 8 sklenic. Zaznamenejte si množství vody, kterou vypijete. K tomu vám pomůže jídelní plán, kde můžete sledovat množství vody, kterou během dne vypijete.

-Správná hydratace organismu podporuje detoxikační procesy, reguluje pohyby střev, optimální transport kyslíku a živin, správné metabolické procesy, optimální koncentraci a stav pokožky!

-Klíčem k úspěchu je vždy správný jídelníček a správně vyvážená strava.

-Hubnutí zahrnuje snížení kalorického příjmu – používejte speciálně upravené jídelníčky, jezte pravidelně, nejezte mezi hlavními jídly!

-Nezapomínejte na dostatečný přísun bílkovin ve vaší každodenní stravě. Vysoce kvalitní protein pomáhá snížit váš celkový příjem kalorií a podporuje budování čisté svalové hmoty.

-Snižte množství kávy, kterou pijete, omezte jiné stimulanty, vyhněte se alkoholu a průmyslově zpracovaným potravinám.

-Vybírejte zeleninu, ovoce a čerstvě připravená jídla. Se správnou podporou to není těžké!

-Nezapomínejte na fyzickou aktivitu! Nemusí to být intenzivní a vyčerpávající trénink, může to být 20minutové cvičení doma nebo rychlá chůze. WHO (Světová zdravotnická organizace) doporučuje alespoň 10 000 kroků denně. Využijte dostupné aplikace a krokoměry, které vám pomohou dosáhnout vašeho cíle.

-Pokud jste chronicky nemocní nebo užíváte léky, vždy se před zahájením suplementace poraďte se svým lékařem, lékárníkem nebo dietologem

5) Nevzdávejte se, nikdo neříká, že to bude snadné! Využijte dostupné podpory v podobě programu, dietních doporučení a nezapomínejte na každodenní pohybovou aktivitu. Úsilí a nasazení vám umožní vychutnat si optimální kondici a tvar vašeho těla!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz