Milí zákazníci, na vaše objednávky v hodnotě nad 1 200 Kč je doprava ZDARMA. Užijte si ve zdraví vaše nákupy!

Pro Collagen Body Butter 200 ml

Kód: 312
Značka: DuoLife
–15 %
procollagen
–15 % 629 Kč
Skladem

Zpevňující a modelující tělové máslo Pro Collagen Body Butter 200 ml je složení pěti forem kyseliny hyaluronové spolu s kolagenem, komplexem 8 rostlinných extraktů, extraktem z aceroly, avokádovým olejem, bambuckým máslem, kakaovým máslem, betainem a močovinou uzavřenou ve formuli HyalFive 24/7 Nutri-Form™. Máslo přispívá ke zlepšení hydratace, pružnosti a zvýšení pružnosti pokožky.

 

Nová vylepšená verze má označení PRO Collagen, stará verze byla levnější..pozor ať nejste napáleni.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek k nákupu
maličkost, která potěší
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednávce nad 1 200Kč
Odborné poradenství
Odborné poradenství
v oblasti zdraví

Detailní popis produktu

Nejnovější vědecké studie potvrzují přímou souvislost mezi zdravím a blahobytem a vzhledem a stavem pokožky. Kůže je jedním z největších orgánů lidského těla a plní mnoho důležitých funkcí, včetně ochrany před škodlivými vnějšími faktory a regulace tělesné teploty. Nejen její fyzická ochrana je však důležitá, ale také její stav a vzhled. Díky nejnovějším vědeckým studiím již víme, že stav pokožky je úzce spojen s naším celkovým zdravím a blahobytem. Nezdravý životní styl, stres, znečištění a nesprávná strava mohou negativně ovlivnit stav pokožky. Na druhou stranu zdravý životní styl, správná strava a pravidelné fyzické cvičení, stejně jako péče o správnou péči o pleť mohou pomoci udržet její krásný vzhled. To vše potvrzuje, že zdraví a pohoda úzce souvisí vzhledem a stavem pokožky, což je důležitým aspektem našeho každodenního života a stojí za to věnovat pozornost.

Komplexní a holistický přístup k problematice péče o zdraví a organismus stal počátkem našeho hledání. Kosmetika byla upravena podle myšlenky #DUOLIFEGoUP! . Díky vylepšeným recepturám je současné kosmetické portfolio obohaceno o více účinných látek, které přispívají k účinnější péči o pokožku a vlasy a zajišťují jim krásný vzhled. To není vše, co myšlenka #DUOLIFEGoUP! nabízí v oblasti kosmetiky DUOLIFE Nejnovější vylepšená kosmetika má vyšší index přirozenosti. Zvýšení indexu přirozenosti znamená, že při výrobě používáme stále více složek přírodního původu.

Tělové máslo Pro Collagen Body Butter 200 ml je kombinací až pěti forem kyseliny hyaluronové, kolagenu a složení 8 rostlinných extraktů a dalších cenných účinných látek. Komplex rostlinných extraktů pochází z pupečníku asijského, přesličky polní, virginského okouna, citronu, chmele, borovice, rozmarýnu a šalvěje. Kromě toho je ve složení tělového másla přítomen extrakt z aceroly, který vykazuje vyhlazující a hydratační vlastnosti.

Vybrané složení dalších složek: bambucké máslo, kakaové máslo a avokádový olej přispívají k tvorbě ochranné vrstvy na pokožce. Naproti tomu močovina obsažená v receptuře zajišťuje dostatečnou hydrataci pokožky.

Tělové máslo Pro Collagen Body Butter 200 ml kombinuje s dalšími produkty z řady Beauty Care, zejména s kosmetikou obsahující kolagen a také s vylepšenou řadou kosmetiky Pro Keratin. Všechny produkty z řady Beauty Care, Pro Collagen, stejně jako vlasová kosmetika z vylepšené řady kosmetiky Pro Keratin jsou účinné a bezpečné pro pokožku i vlasy. Jejich kombinace přispívá ke komplexní péči o tělo.

Aktivní složky obsažené v Pro Collagen Body Butter 200 ml:

komplex 5 forem kyseliny hyaluronové – formy kyseliny hyaluronové liší strukturou a velikostí částic;

složení 8 rostlinných extraktů získaných z pupečníku asijského, přesličky polní, virginského okouna, citronu, chmele, borovice, rozmarýnu a šalvěje;

složení 2 druhů kolagenů rybího původu s velmi vysokou biologickou dostupností;

extrakt z aceroly;

avokádový olej;

bambucké máslo;

kakaové máslo;

močovina;

betain.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz