Milí zákazníci, na vaše objednávky v hodnotě nad 1 200 Kč je doprava ZDARMA. Užijte si ve zdraví vaše nákupy!

Duolife My Mind

Kód: 111
VEGAN
Značka: DuoLife
ZDARMAZDARMA
5685 duo life my mind
1 414 Kč
Skladem

DuoLife My Mind je doplněk stravy v tekuté formě s inositolem a aktivní formou vitaminu B12. Přípravek obsahuje látky nejvyšší kvality, které podporují soustředění, paměť a kognitivní procesy u mladých lidí i seniorů. 

Je důležitým zdrojem vitaminů a mnoha účinných látek obsažených ve standardizovaných rostlinných výtažcích. Zdraví prospěšný účinek složek obsažených v doplňku stravy byl prokázán klinickými studiemi a doložen vědeckými publikacemi

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek k nákupu
maličkost, která potěší
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednávce nad 1 200Kč
Odborné poradenství
Odborné poradenství
v oblasti zdraví

Detailní popis produktu

DuoLife My Mind je doplněk stravy v tekuté formě, obsahující přírodní složky rostlinného původu včetně patentovaných složek CogniviaTM* a Aronvit®, s inositolem a aktivní formou vitaminu B12 (methylkobalaminem). Přípravek obsahuje látky nejvyšší kvality, které podporují soustředění, paměť a kognitivní procesy u mladých lidí i seniorů. Je důležitým zdrojem vitaminů a mnoha účinných látek obsažených ve standardizovaných rostlinných výtažcích. Zdraví prospěšný účinek složek obsažených v doplňku stravy byl prokázán klinickými studiemi a doložen vědeckými publikacemi.

Látky, které tento přípravek obsahuje, prošly četnými klinickými zkouškami.
  • U složky CogniviaTM*bylo provedeno až 7 klinických studií dokládajících vliv látky na kognitivní a paměťové funkce u lidí, a také na krátkodobou i dlouhodobou paměť.
  • Inositol má antioxidační účinek, chrání neurony, zlepšuje náladu a podporuje energetický metabolismus systému.
  • Ginkgo biloba má antioxidační vlastnosti a podporuje dobrý stav mozkových cév, čímž přispívá k zlepšení cerebrální cirkulace a podporuje tak zapamatování, pozornost a učení. Zdraví prospěšný účinek ginkgo biloby byl doložen stovkami klinických studií.
  • Rostlinné výtažky z rozchodnice růžové, klanoprašky čínské a bakopy drobnolisté/brahmi mají adaptogenní vlastnosti, čímž zvyšují schopnost těla přizpůsobit se měnícím se podmínkám prostředí  a přispívají k ochraně nervového systému před jeho poškozením. Všechny tři rostlinné výtažky mají vliv na paměť, kognitivní procesy, náladu a duševní pohodu, což je v široké míře podloženo vědeckými poznatky a prokázáno klinickými studiemi.

 

Duolife My Mind je produkt, který je navržen tak, aby podpořil kognitivní funkce mozku a duševní pohodu.

Jeho složení obsahuje řadu látek, které mohou být prospěšné pro různé skupiny lidí, včetně:

  1. Studující a studenti: Duolife My Mind může být užitečný pro ty, kteří potřebují podpořit svou kognitivní funkci, koncentraci a paměť během studia a učení.

  2. Pracovníci v náročných povoláních: Lidé, kteří mají náročné pracovní povolání, kde je zapotřebí vysoké koncentrace a rychlého myšlení, mohou mít prospěch z Duolife My Mind při zlepšení produktivity a duševní výkonnosti.

  3. Starší lidé: Větší pozornost k duševnímu zdraví je pro starší lidi stále důležitější, protože mohou čelit úbytku paměti a snížení kognitivních funkcí. Duolife My Mind může být součástí péče o duševní zdraví pro starší lidi.

  4. Lidé se stresovým životním stylem: Ti, kteří mají stresující životní styl, mohou mít prospěch z produktů, které pomáhají snižovat stres a podporovat duševní rovnováhu.

  5. Lidé s obecným zájmem o péči o zdraví mozku: Duolife My Mind může být také vhodný pro ty, kteří mají obecný zájem o péči o zdraví mozku a chtějí prevenci proti úbytku kognitivních funkcí.

 

TIP:

Skvěle chutná jako nápoj. Doporučuji 25 ml My Mind přidat do sklenice s vodou ( cca 200 ml ), přidat plátek limetky či citronu, ozdobit mátou či šalvějí a dle chuti možno přidat led... Skvělé osvěžení.

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz