Milí zákazníci, na vaše objednávky v hodnotě nad 1 200 Kč je doprava ZDARMA. Užijte si ve zdraví vaše nákupy!

Duolife My Gastrin

Kód: 114
1 029 Kč
Skladem

DUOLIFE MY GASTRIN 750 ml

DuoLife My Gastrin je tekutý doplněk stravy, který je vyrobený z přírodních surovin nejvyšší kvality, které podporují trávicí procesy, normální střevní peristaltiku, normální vyprazdňování, činnost slinivky, jater, žlučníku a žlučových cest

 

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek k nákupu
maličkost, která potěší
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednávce nad 1 200Kč
Odborné poradenství
Odborné poradenství
v oblasti zdraví

Detailní popis produktu

DuoLife My Gastrin je tekutý doplněk stravy obsahující pouze složky přírodního původu, včetně patentované látky Asafin®*, vyrobené na bázi klejopryskyřice z ločidla čertova lejna (Ferula assa-foetida). Formule Asafin® * se získává patentovanou technologií FenuMATTM *zaručující jeho optimální kvalitu a biologickou dostupnost. Přípravek je vyrobený z přírodních surovin nejvyšší kvality, které podporují trávicí procesy, normální střevní peristaltiku, normální vyprazdňování, činnost slinivky, jater, žlučníku a žlučových cest. Je cenným zdrojem mnoha bioaktivních látek obsažených ve standardizovaných rostlinných extraktech. Zdraví prospěšný účinek složek obsažených v doplňku stravy byl prokázán klinickými studiemi a doložen vědeckými publikacemi.

Doplněk stravy DuoLife My Gastrin lze užívat jak dočasně, při přechodných potížích souvisejících s poruchami trávení, tak i trvalé. Pravidelné užívání umožňuje plně využít zdraví prospěšných vlastností složek ověřených klinickými testy a pomáhá udržovat optimální stav celého trávicího systému.

 

Zdraví prospěšné vlastnosti všech složek jsou široce dokumentovány vědeckými zprávami a prokázány mnoha preklinickými a klinickými studiemi:
 
Fenykl obecný  - pomáhá zmírnit příznaky související s plynatostí, gastrointestinálními křečemi a střevní kolikou.
Hojník/libanonský šalvěj - zmírňuje gastrointestinální nepohodlí a podporuje ochranu žaludeční sliznice.
Máta peprná - má žlučopudné a uvolňující účinky a stimuluje sekreci žaludeční šťávy. Podporuje trávicí procesy, pomáhá minimalizovat nevolnost, zvracení, plynatost a zažívací potíže.
Ostropestřec mariánský - podporuje regeneraci poškozených jaterních buněk a chrání játra, podporuje trávení a očistné procesy organismu.
Černá ředkev -podporuje správnou funkci trávicího traktu, jater a žlučových cest, má žlučopudný účinek, reguluje střevní peristaltiku, usnadňuje vyprazdňování a pomáhá předcházet zácpě, má antimikrobiální a antioxidační účinky.
Rozmarýn - podporuje ochranu jaterních buněk před účinky toxických sloučenin a volných kyslíkových radikálů. Podporuje také činnost slinivky břišní, trávicí procesy a ochranu žaludeční sliznice.
Kurkuma/indický šafrán - pomáhá minimalizovat zánětlivé procesy v žaludku, střevech a slinivce, pomáhá zmírňovat příznaky zažívacích potíží a podporuje správnou činnost jater.
 
Způsob použití: 25 až 50 ml jednou denně, před nebo po hlavním jídle. Může se také používat dvakrát denně po 25 ml před jídlem nebo po jídle. Před použitím vždy protřepat. Nepřekračujte doporučenou maximální denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pro správné fungování organismu je důležitá vyvážená strava a zdravý životní styl. 25 ml = 2 polévkové lžíce O použití většího množství může rozhodnout pouze lékař. V případě pochybností ohledně užívání doplňku stravy se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.
Před jídlem Po jídle
Pomáhá stimulovat sekreci trávicích šťáv
Pomáhá zlepšit chuť k jídlu
Podporuje regulaci vyprazdňování
Pomáhá předcházet zácpě
Podporuje trávicí procesy
Pomáhá snižovat příznaky související s poruchou trávení
Podporuje snížení nadýmání, plynatosti, říhání
Pomáhá snižovat pocit nadměrné plnosti a těžkosti po jídle

 

Složení: Šťáva ze sušených švestek z koncentrátu, Asafin®* – patentovaná látka z klejopryskyřice z kořene rostliny ločidlo čertovo lejno (Ferula assa-foetida), která je ve formě mikrokapslí ve vláknině z pískavice řeckého sena (Trigonella foenum-graecum) , výtažek z plodů šípkové růže (Rosa canina) 20:1 (225 mg/50 ml) standardizovaný na 70% obsah vitamínu C, výtažek ze semen fenyklu obecného (Foeniculum vulgare) 4:1 (200 mg/50 ml), výtažek z listů hojníku/libanonské šalvěje (Sideritis scardica) 4:1 (150 mg/50 ml), výtažek z listů máty peprné (Mentha piperita) 10:1 (100 mg/50 ml), výtažek ze semen ostropestřce mariánského (Silybum marianum) 5:1 (100 mg/50 ml), výtažek z kořene černé ředkve (Raphanus sativus var. niger) 10:1 (100 mg/50 ml), výtažek z listů rozmarýnu (Rosmarinus officinalis) 10:1 (60 mg/50 ml), výtažek z oddenků kurkumy/indického šafránu (Curcuma longa) (50 mg/50 ml) standardizovaný na 7% obsah kurkuminoidů (3,5 mg/50 ml).

Skladování: Přípravek skladujte při pokojové teplotě, mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 30 dnů. Chraňte před přímým slunečním zářením. Doplněk stravy DuoLife My Gastrin je přírodní produkt, a proto chuť a konzistence jednotlivých šarží se může lišit podle ročního období a surovin použitých při výrobě. Případná usazenina je přírodního původu, jedná se jev typický pro tyto výrobky. Pro rozptýlení sedimentu před použitím protřepejte.

Neužívejte, pokud máte přecitlivělost na některou složku
Výrobek by neměly užívat těhotné a kojící ženy.

 

 

Duolife My Gastrin je produkt navržený k podpoře zdraví trávicího systému a žaludku. Jeho složení obsahuje látky, které mohou být prospěšné pro různé skupiny lidí, včetně:

  1. Lidé s trávicími problémy: Duolife My Gastrin může být vhodný pro lidi, kteří trpí zažívacími potížemi, jako jsou žaludeční pálení, nadýmání, zácpa nebo průjem. Jeho složení může pomoci uklidnit podrážděný žaludek a podporovat trávení.

  2. Lidé se žaludečními vředy: Léčba a prevence žaludečních vředů je důležitá pro lidi, kteří trpí tímto onemocněním. Některé složky v Duolife My Gastrin mohou pomoci chránit a léčit žaludeční sliznici.

  3. Lidé s citlivým žaludkem: Ti, kteří mají citlivý žaludek a reagují na určité potraviny nebo nápoje, mohou mít prospěch z produktů, které podporují zdravý trávicí systém a chrání sliznici žaludku.

  4. Lidé se stresovým životním stylem: Stres může negativně ovlivňovat trávicí systém. Duolife My Gastrin obsahuje složky, které mohou pomoci zmírnit stresovou reakci a podporovat zdraví trávicího systému.

  5. Lidé s obecným zájmem o péči o trávicí systém: Duolife My Gastrin může být vhodný pro ty, kteří mají obecný zájem o péči o trávicí systém a chtějí podpořit jeho zdraví.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz