Milí zákazníci, na vaše objednávky v hodnotě nad 1 200 Kč je doprava ZDARMA. Užijte si ve zdraví vaše nákupy!

Duolife Chlorofil

Kód: 117
Akce VEGAN
Značka: DuoLife
843 Kč
Skladem

DUOLIFE CHLOROFIL 750 ml

Chlorofil je nabízen těm, kteří chtějí co možná nejdéle udržet svůj organismus v optimálním stavu. Pro svůj výjimečný účinek bývá nazýván „kapalnou energií“.

Výjimečná kompozice plně přírodních složek umožňuje očistit lidské tělo z přebytečných toxinů. Přírodní chlorofyl alkalizuje prostředí uvnitř organismu. Příznivě ovlivňuje fyziologickou flóru, podporuje a posiluje imunologický systém, váže a eliminuje těžké kovy, a tím, že působí podobně jako probiotikum, pomáhá obnovovat a oživovat organismus, který je náchylný na dlouhodobý stres nebo jiná zatížení.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek k nákupu
maličkost, která potěší
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednávce nad 1 200Kč
Odborné poradenství
Odborné poradenství
v oblasti zdraví

Detailní popis produktu

Chlorofylin  silné alkalizující účinky, pomáhá odstraňovat potenciálně škodlivé toxiny a karcinogeny z organismu, brzdí procesy buněčné oxidace, zabraňuje příliš brzkému stárnutí a pomáhá odstraňovat volné radikály. Podporuje imunologický systém organismu, optimalizuje i udržuje dobrý zdravotní stav. Vzhledem k obsahu mědi, která podobně jako železo dopravuje kyslík, jsou částečky chlorofylinu schopny cestovat po celém těle. Jeho stavba, která se podobá částici hemu, kterou máme v krvi, je nazýván „zelená krev“.

Ječmen se považuje za výborný zdroj rozpustné potravinové vlákniny. Navíc má silné antioxidační účinky a bohatství vitaminů a minerálních složek pomáhá udržet rovnováhu mezi kyselinami a zásadami v lidském těle.

Mátový olej je už mnoho století znám jako dokonalý antiseptický prostředek. Znamená to, že výjimečně účinně napomáhá k očištění organismu, blahodárně ovlivňuje přírodní fyziologickou flóru. Napomáhá rovněž k zachování rovnováhy mezi kyselinami a zásadami.

Chlorela je nejbohatší zdroj chlorofylu, který je dnes znám. Všechno to je způsobeno výjimečně bohatými aminokyselinami, vitaminy a minerály, jejichž koncentrace je značně vyšší než u suchozemských rostlin. Patří ke skupině „super foods“. Napomáhá odstraňovat z organismu toxiny, těžké kovy a chemikálie.

Inovační spojení biologicky aktivních, přírodních složek uzavřených v DuoLife Chlorofyl bez konzervantů a stabilizátorů chuti garantuje nejvyšší jakost výrobku a jeho zvýšenou vstřebatelnost.

 

Složení:

Čištěná voda, 20% sodná sůl měďnatého komplexu chlorofylinu, chlorella standardizovaná na 50% obsah bílkovin, výtažek ze šťávy z ječmene 25:1, mátový olej, výtažek z natě vojtěšky 10:1, rostlinný glycerin – stabilizátor.

Neobsahuje konzervační látky ani geneticky modifikované složky.

 

Způsob použití:

10-20 ml 1x denně před jídlem. Před každým použitím protřepejte. Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu. Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.

 

Upozonění:

Uchovávejte při pokojové teplotě a mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 30 dnů. Chraňte před přímým slunečním zářením. Vzhledem k tomu, že doplněk stravy DuoLife je přírodní produkt, může se chuť a konzistence jednotlivých šarží lišit v závislosti na ročním období a surovinách používaných při výrobě. Případná usazenina je přírodního původu, jedná se jev typický pro tyto výrobky. Pro rozmíchání usazeniny výrobek před použitím protřepejte.

 

Duolife Chlorofil je produkt, který obsahuje chlorofyl, což je zelený pigment v rostlinách, a může mít několik potenciálních výhod pro různé skupiny lidí. Zde je několik příkladů, pro koho by tento produkt mohl být vhodný:

  1. Lidé s problémy se zažíváním a plynatostí: Chlorofyl může pomoci přirozeně odstraňovat plynatost a pomoci uklidnit trávicí systém. Je to užitečné pro ty, kteří trpí nadýmáním, pálením žáhy nebo dalšími trávicími potížemi.

  2. Lidé se zápachem z úst: Chlorofyl má schopnost neutralizovat nepříjemný zápach z úst, což může být prospěšné pro ty, kteří mají problémy se špatným dechem.

  3. Lidé s nízkým příjmem zeleniny: Pokud máte omezený příjem zeleniny ve stravě, Duolife Chlorofil může být způsobem, jak přidat do vaší stravy více zeleného pigmentu a některých přínosných živin.

  4. Vegetariáni a vegani: Vegetariáni a vegani mohou mít prospěch z doplňkového chlorofylu, zejména pokud mají omezený příjem zeleniny nebo mají nízký příjem železa.

  5. Lidé s obecným zájmem o detoxikaci: Chlorofyl byl studován pro své schopnosti pomoci tělu odstraňovat toxiny a těžké kovy. Lidé, kteří mají zájem o detoxikaci těla, mohou najít výhodu v užívání chlorofilových doplňků.

 

 

V případě přecitlivělosti na kteroukoliv složku výrobku. Neužívejte v těhotenství a při kojení.

Datum minimální trvanlivosti a číslo šarže: na obalu.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz