Milí zákazníci, na vaše objednávky v hodnotě nad 1 200 Kč je doprava ZDARMA. Užijte si ve zdraví vaše nákupy!

Pro Collagen Elixir Rose 30 ml

Kód: 267
Značka: DuoLife
ZDARMAZDARMA –14 %
rose 2
–14 % 1 399 Kč
Skladem

Pro Collagen Elixir Rose je speciální formule kolagenového hydrátu s antioxidanty.Je určen k intenzivní péči proti vráskám a k liftingu pleti kolem očí, úst a krku – bez ohledu na typ pleti. Pro Collagen Elixir Rose je kombinací intenzivního účinku přírodního kolagenu a mimořádně silných přírodních antioxidantů z černé mrkve a mořských řas.Jejich účinek pomáhá snížit viditelnost vrásek, tmavých kruhů a otoků.Pokožka získává pevnost, hladkost a zářivý vzhled.Mimické vrásky se viditelně zmenšují a pleť je dokonale hydratovaná, vyhlazená a zklidněná. Díky obsahu přírodních antioxidantů má Pro Collagen Elixir Rose jedinečnou, zářivě růžovou barvu. Přípravek doplňuje řadu Pro Collagen – vytvořenou pro péči o obličej.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek k nákupu
maličkost, která potěší
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednávce nad 1 200Kč
Odborné poradenství
Odborné poradenství
v oblasti zdraví

Detailní popis produktu

Můžeme si zachovat krásný, mladý a zářivý vzhled pokožky i přes pokročilý věk a přirozeně postupující procesy stárnutí?

S řadou Pro Collagen je to MOŽNÉ.

Objevte vlastnosti Pro Collagen Elixir Rose 30 ml – speciálního přípravku proti vráskám a k liftingu pro pleti kolem očí, rtů a krku.

 
Advanced Collagen Composition
Pro Collagen Elixir Rose 30 ml obsahuje kolagenový hydrát v nativní formě – podobá se nejvíce formě kolagenu vyskytující se v přírodě. Nativní kolagen v přípravku je extrahován z kůže tolstolobika bílého (Hypophthalmichthys molitrix) a získán jako výsledek speciálního technologického postupu. Díky tomu si zachovává přirozenou fyziologickou prostorovou strukturu na bázi struktury trojité šroubovice.
Collagen filler & anti-wrinkle effect
Kůže pod očima, kolem úst a na krku je velmi jemná a náchylná k tvorbě vrásek. Právě v těchto místech se jako první projevují známky stárnutí, jako jsou vrásky kolem očí, mimické vrásky, ztráta pevnosti, vaky nebo tmavé kruhy pod očima, vrásky kolem úst a příčné vrásky na krku. Kolagenový hydrát se zachovanou skladbou aminokyselin a prostorovou strukturou trojité šroubovice použitý v přípravku hloubkově hydratuje, vyhlazuje, snižuje výskyt vrásek, zvyšuje pružnost pokožky a může navíc podporovat tvorbu přírodního kolagenu v pokožce.Účinně zpomaluje proces stárnutí pokožky, zlepšuje její stav i vzhled.Kromě toho má kolagen vysokou schopnost vázat vodu, čímž přispívá ke správné hydrataci pleti.
Účinky dalších účinných látek Pro Collagen Elixir Rose 30 ml

 

Anthokyany z černé mrkve

Anthokyany jsou silný antioxidant, proto zajišťují odstraňování volných kyslíkových radikálů, které významně přispívají k degradaci kožních struktur a jsou příčinou jejího předčasného stárnutí. Díky použití bohatého zdroje anthokyanů, kterým je černá mrkev, přirozeně pečujeme o udržení mladistvého vzhledu pokožky kolem očí, úst a krku co nejdéle. Jejich pravidelným používáním navíc pleť získává mladistvý tón a nešedne. Zmenšují se také tmavé kruhy pod očima. Antokyany taktéž posilují stěny cév, a proto mohou přispívat k redukci otoků pod očima. Kromě toho působí i proti vráskám. Antokyanům se také připisují zjemňující, hydratační a zpevňující vlastnosti.

Zářivý výtažek z řas

Výtažek použitý v receptuře je přírodním zdrojem fykoerythrinu získaného z inovativní kultury mořských řas. Tato složka má vedle zářivě růžové barvy antioxidační účinek. Díky tomu odstraňuje známky stárnutí pleti. Navíc ovlivňuje syntézu kolagenu, což má za následek zlepšení pevnosti a pružnosti pleti. Kromě toho bylo prokázáno, že fykoerythrin má zklidňující vlastnosti, a proto se doporučuje k péči o jemnou a citlivou pleť – zejména v okolí očí, úst a krku.

Elastin

Vedle kolagenu je to druhá 100% přírodní bílkovina, která tvoří pokožku a všechny pojivové tkáně. V pokožce se vyskytují kolagenová a elastinová vlákna – oba typy vláken jsou nezbytné pro udržení mladistvého vzhledu pokožky.

Kyselina mléčná

Intenzivně hydratuje, regeneruje a uvolňuje pokožku, jemně exfoliuje a reguluje proces keratinizace pokožky. Získává se fermentací.

Kaprylový glykol

Tato složka jemně hydratuje a promašťuje pokožku, vytváří na jejím povrchu film, který zabraňuje úniku vody, a zároveň pokožku vyhlazuje a zjemňuje. Díky své struktuře a nízké molekulární hmotnosti také napomáhá přenosu účinných látek do hlubších vrstev kůže, čímž zvyšuje účinnost těchto látek.

 

Věděli jste, že Pro Collagen Elixir Rose 30 ml:

 

je určen k intenzivní péči proti vráskám a k liftingu pleti kolem očí, úst a krku;

je vhodný pro suchou, normální a smíšenou pleť i pro citlivou a jemnou pleť;

obsahuje kolagenový hydrát s přírodními antioxidanty z černé mrkve a mořských řas;

má praktické balení zajišťující hygienické použití kosmetiky – No Touch Formula.

díky obsahu přírodních antioxidantů má přípravek neobvyklou, svítivě růžovou barvu, která může časem zesvětlit, což nemá nepříznivý vliv na jeho účinnost a kvalitu. Je to přirozený proces, který je důsledkem obsahu přírodního barviva.

Kolagen je nejdůležitější bílkovina pojivové tkáně vytvořená z aminokyselin, které spojují buňky jako lepidlo (jeho název pochází z řeckého slova „kolla“, což znamená „lepidlo“) 1. Škáru ze 70–85 % tvoří kolagen a díky němu si zachovává spojitost, strukturu a pružnost. To vše zajišťuje její mladistvý vzhled bez vrásek. Bohužel již ve věku kolem 25 let začíná docházet k úbytku kolagenu – má se za to, že roční ztráta činí přibližně 1%2. Je to ovlivněno procesy probíhajícími v kůži, jako jsou:

přirozená degenerace kolagenu – podkožní tkáň přestává být pružná a začne se vlnit;

úbytek kyseliny hyaluronové - přispívá k dehydrataci kůže, suchá kůže je náchylnější ke vzniku vrásek;

oslabení ochranné hydrolipidové bariéry pokožky - vede k vysušování pokožky a zvyšuje nepříznivé účinky vnějších faktorů;

snížená aktivita mazových a potních žláz - zhoršuje problém vysušení pokožky.

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz