Milí zákazníci, na vaše objednávky v hodnotě nad 1 200 Kč je doprava ZDARMA. Užijte si ve zdraví vaše nákupy!

DUOLIFE ENERGY SET PLUS

Kód: 330
Akce VEGAN
Značka: DuoLife
ZDARMAZDARMA –10 %
energy plus
–10 % 3 800 Kč
Skladem

DUOLIFE ENERGY SET PLUS je pět pečlivě vybraných doplňků stravy, které lze užívat doplňkově. Aktivní látky obsažené v produktech podporují mozkovou výkonnost 1 , pomáhají udržovat fyzické a duševní schopnosti 1-3 , přispívají ke snížení pocitu únavy a vyčerpání 4 a přispívají k udržení správného energetického metabolismu 5 . Díky aplikačnímu schématu je zajištěn komfort používání - přizpůsobeno mimo jiné: pro lidi pracující mimo domov a aktivní lidi a umožňující plné využití sady každý den. Doporučená doba suplementace je minimálně 2 měsíce. Pečujte o sebe komplexně – vyberte si DUOLIFE ENERGY SET PLUS!

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek k nákupu
maličkost, která potěší
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednávce nad 1 200Kč
Odborné poradenství
Odborné poradenství
v oblasti zdraví

Detailní popis produktu

Korejský ženšen (Panax ginseng) – pomáhá udržovat optimální kognitivní funkce a paměť, přispívá ke správnému krevnímu oběhu, čímž podporuje výkon mozku. Pomáhá udržovat fyzické a duševní schopnosti při slabosti, vyčerpání, únavě a ztrátě koncentrace.

 Maca (Lepidium meyenii) – podporuje fyzickou a duševní výkonnost, pomáhá udržovat optimální vytrvalost a vitalitu. 

Rhodiola rosea (Rhodiola rosea) – pomáhá udržovat sílu, kondici a vytrvalost. Má adaptogenní účinek a pomáhá chránit buňky při stresu způsobeném fyzickým cvičením.

Ashwagandha (Withania somnifera) – pomáhá optimálně udržovat hladinu energie, podporuje budování svalové hmoty, udržení vytrvalosti, vitality, optimální fyzické a psychické pohody a odolnosti organismu vůči stresu.

Bacopa malolistá (Bacopa monnieri) – podporuje paměť a kognitivní funkce, koncentraci a schopnost učení.

Schisandra chinensis – má adaptogenní vlastnosti/může podporovat schopnost člověka adaptovat se na stres. 

Sibiřský ženšen (Eleutherococcus senticosus) – podporuje správný krevní oběh, přispívá k optimální duševní a kognitivní činnosti.

Vitamin B12, vitamin B6, riboflavin, kyselina pantotenová (vitamin B5), niacin, vitamin C a železo přispívají ke snížení pocitu únavy a vyčerpání.

Vitamin B12, vitamin B6, riboflavin, kyselina pantotenová, niacin, vitamin C a železo přispívají k udržení správného energetického metabolismu.
 

Zinek přispívá ke správné syntéze bílkovin.

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz