Milí zákazníci, na vaše objednávky v hodnotě nad 1 200 Kč je doprava ZDARMA. Užijte si ve zdraví vaše nákupy!

DUOLIFE ENERGY SET BASIC

Kód: 333
Akce VEGAN
Značka: DuoLife
ZDARMAZDARMA –10 %
energy set basic
–10 % 2 700 Kč
Skladem

DUOLIFE ENERGY SET BASIC se skládá ze čtyř pečlivě vybraných doplňků stravy, které lze užívat doplňkově. Aktivní látky obsažené v produktech podporují mozkovou výkonnost 1 , pomáhají udržovat fyzické a duševní schopnosti 1-3 , přispívají ke snížení pocitu únavy a vyčerpání 4 a přispívají k udržení správného energetického metabolismu 5 . Díky aplikačnímu schématu je zajištěn komfort používání - přizpůsobeno mimo jiné: pro lidi pracující mimo domov a aktivní lidi a umožňující plné využití sady každý den. Doporučená doba suplementace je minimálně 3 měsíce. Pečujte o sebe komplexně – vyberte si DUOLIFE ENERGY SET BASIC!

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek k nákupu
maličkost, která potěší
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednávce nad 1 200Kč
Odborné poradenství
Odborné poradenství
v oblasti zdraví

Detailní popis produktu

1 Korejský ženšen (Panax ginseng)  pomáhá udržovat optimální kognitivní funkce a paměť, přispívá ke správnému krevnímu oběhu, čímž podporuje výkon mozku. Pomáhá udržovat fyzické a duševní schopnosti při slabosti, vyčerpání, únavě a ztrátě koncentrace. 

2 Maca (Lepidium meyenii) – podporuje fyzickou a duševní výkonnost, pomáhá udržovat optimální vytrvalost a vitalitu.
 
Rhodiola rosea (Rhodiola rosea) – pomáhá udržovat sílu, kondici a vytrvalost. Má adaptogenní účinek a pomáhá chránit buňky při stresu způsobeném fyzickým cvičením.
 
3 Ashwagandha (Withania somnifera) – pomáhá optimálně udržovat hladinu energie, podporuje budování svalové hmoty, udržení vytrvalosti, vitality, optimální fyzické a psychické pohody a odolnosti organismu vůči stresu. 
 
Bacopa malolistá (Bacopa monnieri) – podporuje paměť a kognitivní funkce, koncentraci a schopnost učení. 
 
Schisandra chinensis – má adaptogenní vlastnosti/může podporovat schopnost člověka adaptovat se na stres.
 
Sibiřský ženšen (Eleutherococcus senticosus) – podporuje správný krevní oběh, přispívá k optimální duševní a kognitivní činnosti. 
 
4 Vitamín B12, vitamín B6 a vitamín C přispívají ke snížení pocitu únavy a vyčerpání.
 

5 Vitamín B12, vitamín B6 a vitamín C přispívají k udržení správného energetického metabolismu.

 

Dobré vědět

1) Při pravidelném používání vydrží jedna sada jedné dospělé osobě přibližně 1 měsíc. Užívání doplňků stravy může být zvýšeno na maximální denní porce pro daný produkt. V tomto případě budete muset zakoupit další kusy produktu mimo balení.

2) Doporučená délka suplementace je minimálně 3 měsíce. Obvykle je to optimální období, ale vyplatí se přizpůsobit dobu suplementace individuálním potřebám těla. V případě pochybností doporučujeme konzultaci s lékařem nebo dietologem.

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz