Milí zákazníci, na vaše objednávky v hodnotě nad 1 200 Kč je doprava ZDARMA. Užijte si ve zdraví vaše nákupy!

DuoLife Medical Formula ProSugar®

Kód: 46
Značka: DuoLife
886 Kč
Skladem

Když jsou hodnoty vašeho krevního cukru zvýšené, anebo vysoké.

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek k nákupu
maličkost, která potěší
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednávce nad 1 200Kč
Odborné poradenství
Odborné poradenství
v oblasti zdraví

Detailní popis produktu

DuoLife Medical Formula ProSugar® je nejlepším způsobem na vypořádání se s nadměrnou chutí na sladké. Látky obsažené v tomto výrobku podporují řádný metabolismus sacharidů a pomáhá udržet optimální hladinu cholesterolu. Jde o bohatství přírodních látek nepostradatelných pro lidský organismus.

DuoLife Medical Formula ProSugar® je spojením výživných látek pocházejících z vitamínů, minerálů, makro- a mikročástic. Jedinečné složení přírodních látek má vliv na správnou funkci celého organismu, reguluje totiž vstřebávání sacharidů a pomáhá udržet optimální hladinu cholesterolu.

Patentovaný vzorec obsahuje mimo jiné výtažek z rostlin bohatých na galaktomannány, které umožňují výrobku DuoLife Medical Formula ProSugar® účinně regulovat metabolismus cukrů a pozitivně ovlivňovat fungování celého organismu. Obsah fytosterolů, flavonoidů a vitamínů podporuje zachování správných hodnot v organismu.

Složení:

Výtažek z kořene čekanky obecné napomáhá při poruchách funkce ledvin. Je složen mj. z inulinu, podporuje regulaci množství cukru i cholesterolu v krvi. Působí jako podpora činnosti jater a žlučníku. Díky bohatství vitaminu a minerálních prvků je neobyčejně hodnotnou složkou výživy.

Chia (šalvěj hispánská) – Chia semínka jsou nazývána „superpotraviny“. Jsou bohatá na vlákninu, která pomáhá normalizovat odolnost na inzulín a zároveň optimalizují obsah tuku a cholesterolu v krvi. Semínka jsou také bohatá na bílkoviny a tuky omega 3, která napomáhají metabolismu tuků, podporují regulaci hladiny cholesterolu. Chrání organismus před nápory množství cukru v krvi.

Jestřabina pomáhá v látkové výměně a podporuje regulaci hladiny cukru v organismu. Obsahuje soli chrómu, které podporují činnost inzulínu. Je rovněž zdrojem guanidinu, který pomáhá zachovat optimální hladinu cukru a snižuje agregaci krevních destiček krve.

Výtažek z fazolových lusků podporuje činnost močové soustavy a trávení.  Má nízký glykemický index,  což pomáhá při kontrole hladiny cukru v krvi a regulaci poruch metabolismu.

ProSugar® (vyhrazená formule získaná ze semen pískavice řecké seno (Trigonella foenum- graecum)) – extrakt z pískavice dodává této formule bohatství galactomannane a pozitivně ovlivňuje fungování organismu a regulaci metabolismu cukrů. Obsahuje rovněž fytosteroly, cholin a flavonoidy, jakož i vitamin C a B1, provitamin A, železo a vápník.

Maqui berry je známé pro svoje antioxidační účinky. Obsahuje fytosteroly, tedy přírodní rostlinné látky. Napomáhá ke snížení hladiny „špatného“ cholesterolu. Bioaktivní látky maqui berry podporuje spalování kalorií a zabraňuje nekontrolovanému náporu hladu. Vzhledem k vysokému množství vitamínů a prvků dovybavuje organismus všemi nezbytnými složkami.

Výtažek z morušovníku bílého může blahodárně ovlivnit rovnováhu metabolismu uhlovodanů v lidském těle. Extrakt z listů morušovníku bílého omezuje díky obsahu látek ovlivňujících činnost enzymů účastnících se v trávení uhlovodanů jejich vstřebávánípo jídle.

Skořicová kůra vykazuje vlastnosti, které napomáhají správné funkci zažívacího traktu. Skořice pomáhá rovněž udržet správnou hladinu cholesterolu, lipidů a glukózy v krvi. Výtažek ze skořice pomáhá zachovat dobrou náladu a životní sílu. Skořice taktéž snižuje chuť na sladkosti a očišťuje organismus z toxinů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hubnutí
Počet kusů v balení: 60 kusů
Dávkování: 1-2 tobolky denně
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz